Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Pełno akcji w Szybkich i wściekłych 6! 4

Mamy dla was nowy zwiastun filmu Szybcy i wściekli 6 przedstawiający mnóstwo akcji. Film wyreżyserował Justin Lin, na podstawie scenariusza autorstwa Chrisa Morgana.

W filmie wystąpią Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Sung Kang, Gal Gadot, Chris "Ludacris" Bridges, Elsa Pataky, Luke Evans i Gina Carano.

Na skoku w Rio ekipa Doma (Vin Diesel) i Briana (Paul Walker) zarobiła 100 milionów dolarów. Niestety, jako ścigani przez prawo, nie mogą wrócić do kraju. Tymczasem gliniarz Hobbs (Dwayne Johnson) ściga po całym świecie inną grupę przestępców. Jej szefowi Owenowi Shaw pomaga bezwzględna kobieta o imieniu… Letty (Michelle Rodriguez). Ta właśnie Letty, była dziewczyna Doma, która podobno zginęła w wypadku dawno temu. Nie ma innej możliwości pokonania Owena, niż dorwanie go gdzieś w terenie, przy pomocy świetnych, nie bojących się ryzyka kierowców. Dlatego Hobbs prosi Doma i jego ludzi o pomoc. Zapłata? Pełne uwolnienie od ciążących na nich zarzutów. Ale nikt nie przypuszcza, że jeśli Shawa uda się schwytać, to będzie to dopiero początek…

Polska premiera zapowiedziana jest na 24 maja tego roku. Dystrybutorem filmu jest United International Pictures.

ZWIASTUN:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Anonimowy 2013-05-01

Wow, po tym trailierze przeszły mnie ciarki. Fajnie zmontowany trailer a końcówka najlepsza.. będzie się działo!

Proszę czekać…