Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Jest kandydat na nowego Kruka 2

Od kilku lat trwają plany powstania remake’u filmu Kruk z 1994 roku, podczas zdjęć do którego tragicznie zmarł odtwórca głównej roli – Brandon Lee.

Brandon Lee w filmie Kruk (1994)

Fabuła skupiała się na postaci Erika Dravena powracającego ze świata zmarłych, aby zemścić się na swoich oprawcach. Obraz reżyserował Alex Proyas i był to jeden z hitowych filmów lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku.

Do objęcia głównej roli typowano już kilku aktorów, m.in. Jamesa McAvoya i Toma Hiddlestona, jednak dzisiaj ogłoszono, że bardzo prawdopodobnie rolę otrzyma Alexander Skarsgård znany głównie z roli wampira Erica w serialu Czysta krew.

Alexander SkarsgårdAlexander Skarsgård

Zdjęcia do The Crow mają ruszyć w jesieni tego roku. Za kamerą stanie F. Javier Gutiérrez, a za scenariusz odpowie Cliff Dorfman.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Quagmire 2013-05-01

To może być prawda. Choć z drugiej strony Loki był podobno na tyle zdesperowany, że wysłał producentom swoje zdjęcia w makijażu Kruka, tak więc wytwórnia raczej dogadałaby się z jego przedstawicielami. Nie wyobrażam sobie sytuacji w której z dwójki świeża, gorąca kinowa gwiazda Hiddleston i opatrzony na małym ekranie Skarsgard wytwórnia wybiera tego ostatniego.

Może to świadczyć o tym, że to Gutiérrez przepchnął kandydaturę gwiazdy "Czystej krwi".

Marek Jacek 2013-05-01

Mam wrażenie, że Hiddleston mógł być nieco za drogi po swoich występach w Thorze i Avengers.

Quagmire 2013-05-01

Hiddleston byłby znacznie lepszym wyborem, ma w sobie szaleństwo romantycznego mściciela. Tutaj nie widzę takiego potencjału.

Marcin Darski 2013-04-30

Bardzo go lubię, ale to jest typ aktora, który ma swój, unikalny, styl gry i jakoś nie widzę tego by wcielił się w rolę "Kruka". Może to zabójcze spojrzenie znane z "True Blood" by pasowało, ale reszta? Nie sądzę.

Proszę czekać…