http://vimeo.com/mironkundzicz

Nowy film Theron znalazł dystrybutora 0

Overture Films kupiła za 4 miliony dolarów prawa do dystrybucji filmu Ferris Wheel w USA.

Główną rolę w obrazie gra Charlize Theron. Film nie był pokazywany na Festiwalu Filmowym w Sundance, ale właśnie w Park City, w trakcie festiwalu została podpisana umowa.

Charlize Theron / journal.lvCharlize Theron / journal.lv

Reżyserem jest spec od efektów specjalnych Bill Maher. Jest to jego debiut za kamerą. Scenariusz napisał natomiast Zac Stanford.

Charlize Theron wcieli się w Ferris Wheel w rolę biednej matki, która wpada w złe towarzystwo i porzuca swoją młodą córeczkę (AnnaSophia Robb). Zostawia dziewczynkę pod opieką swojego brata (Nick Stahl). Córkę zacznie jednak łączyć specjalna więź z jej wujkiem i to pomoże jej uporać się z tą sytuacją.

Dennis Hopper (Teksańska masakra piłą mechaniczną 2) zagra ojca bohaterki granej przez Theron, a Woody Harrelson (The Prize Winner of Defiance, Ohio) zagra jednego z jej znajomych.

Charlize Theron urodziła się w RPA. Na całym świecie jest znana z występów w, Adwokacie diabła, Klątwie skorpiona, Włoskiej robocie, czy Peter Sellers – Życie & Śmierć. Prawdziwą sławę przyniosła jej jednak rola w obrazie Monster. Dostała za nią Oscara, Srebrnego Niedźwiedzia i Złoty Glob.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…