Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Co słychać w serii Szklana pułapka? 1

Jeszcze przed premierą piątej części filmu Szklana pułapka, odtwórca głównej roli – Bruce Willis, zapowiedział, że powstanie szósta odsłona serii.

Bruce Willis w Szklanej pułapce 5 (2013)

Wczoraj wiadomość została potwierdzona, a do mediów trafiła informacja o scenarzyście, który zajmie się opisanie nowych przygód Johna McClane’a i jego przyjaciół.

Szklana pułapka 6, której tytuł w oryginale ma brzmieć Die Hardest, powstanie pod okiem jeszcze mało znanego Bena Trebilcooka. O fabule standardowo niewiele wiadomo, jednak wstępnie mówi się, że akcja zostanie przeniesiona do Tokio w Japonii.

Jak Wam się podoba ta wiadomość? Czekacie na kolejną odsłonę? Jesteście fanami "nowej" trylogii?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Quagmire 2013-05-03

Z każdym filmem coraz gorsi twórcy pracują nad tą jeszcze do niedawna prestiżową serią. Teraz nawet nie postarano się o scenarzystę z jakimkolwiek doświadczeniem (bo jakoś nie wierzę w w to, że to wielki talent który zwali nas z nóg swoim tekstem).

Anonimowy 2013-05-01

Czytałem już o tym na filmwebie.. no ciekawe czy to plotka czy naprawdę szykują 6 cześć. ;) Nie oglądałem 5 wiec nie będę się wypowiadał.. no ale Willis jest już za stary.. 3 pierwsze części pułapki są najlepsze..

Proszę czekać…