UPDATE: Człowiek ze stali szybuje na kolejnym plakacie 3

Warner Bros. zaprezentował kolejny plakat filmu Człowiek ze stali. W głównej roli zobaczymy Henry’ego Cavilla. Film wyreżyserował Zack Snyder, znany widzom dzięki filmów takich jak 300 czy Watchmen – Strażnicy.

Henry Cavill jako Superman w filmie CZŁOWIEK ZE STALI (2013)

Superman musi stawić czoła generałowi Zodowi (Michael Shannon) i jego pomocnicy Faorze (Antje Traue), a także odpowiedzieć sobie na pytanie skąd pochodzi i jakie jest jego przeznaczenie na Ziemi.

Warner Bros. zaplanował polską premierę na 21 czerwca tego roku.

Aktualizacja

Warner Bros. zaprezentowało także kolejny plakat swojej superprodukcji. Możecie obejrzeć go poniżej.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Avatar square 200x200
Redox 2013-05-13

Również nie tworząc kolejnego newsa pojawił się rewelacyjny spot z nowymi scenami. Materiał wideo możecie zobaczyć pod tym linkiem.

Marek Jacek 2013-05-13

Ja mam oczywiście pozytywne odczucia do tej produkcji jednak chodzi mi o samą formę promocji przy pomocy plakatów. Osobiście też cieszy mnie fakt, że tak mało materiału oferuje dystrybutor, bo lepiej zaskoczyć się w kinie niż pól roku przed premierą, pozytywnie czy negatywnie.

Redox 2013-05-13

Już wolę bardziej oszczędne plakaty, przedstawiające nawet ten sam motyw parę razy aniżeli rozpasane bohomazy Marvela (vide finałowa grafika Irona Mana 3).

Wydaje mi się, że zagrania marketingowe jakie stosuje Warner Bros. przy tym filmie, opierając się na zasadzie zdradzania jak najmniej zwiększają hype na tą superprodukcję.

W sumie to do premiery nowego Supermana został niecały miesiąc, a wydaje mi się, że o fabule filmu, postaciach wiemy mniej więcej tyle ile przed pojawieniem się pierwszego teasera.

Spotów można policzyć na palcach jednej ręki, zwiastuny są tak samo oszczędne, a do tego podsycające oczekiwanie. Marvel miesiąc przed premierą wypuściłby już tuzin tandetnych plakatów, dziesięć spotów, kolejne dziesięć klipów, wypłynąłby spoiler czy to z ust aktora czy przeciek scenariuszowy. Przy "Człowieku ze stali" krążyło wiele plotek jednak wszystkie pozytywnie podgrzewały atmosferę (swego czasu Joseph Gordon-Levitt miał się pojawić w postaci cameo jako Batman).

Nie wspominając już o takich smaczkach jak:

Tym bardziej dlatego podoba mi się tajemnicza otoczka wokół filmu a’la zagrywki J.J. Abramsa przy promocji jego obrazów.

Marek Jacek 2013-05-13

Przynajmniej wiemy już, że Superman potrafi latać ;)

Tomasz Rutkowski 2013-05-13

Te plakaty to jakaś porażka, mogliby sobie darować już tą kampanie promocyjną. Wieje nuuuuudą!

Proszę czekać…