Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Kolejna platforma filmowa w Polsce 3

Spółka CDP.pl z grupy CD PROJEKT rozpoczęła zamknięte testy serwisu filmowego. Nowy serwis filmowy CDP.pl będzie oferował tytuły z gatunku science-fiction, horroru, jak i filmy obyczajowe oraz kino alternatywne. Platforma umożliwi wielokrotne oglądanie zakupionego filmu i będzie funkcjonować w modelu DTO (download-to-own) oraz streamingu w technologii Microsoft Silverlight.

Platforma CDP.pl zastosuje innowacyjne rozwiązanie w naszym kraju. Na istniejących polskich platformach filmy można oglądać, wypożyczając je za opłatą, bądź płacąc abonament, który pozwala na oglądanie wszystkich pozycji z katalogu dostawcy. Jednak platformy te często są związane umowami licencyjnymi z dystrybutorami i nierzadko filmy po pewnym czasie znikają z serwisu.

Na CDP.pl filmy będzie można kupować na zawsze. Jednocześnie platforma będzie pełnić funkcję domowej biblioteki – filmy nie będą musiały zagracać użytkownikom półek, ani zapełniać twardych dysków. Oto, co dyrektor zarządzający CDP.pl Michał Gembicki powiedział o nowej funkcji serwisu:

Wiążemy ogromne nadzieje związane z wprowadzeniem do naszej oferty filmów. Nasza ogromna przewaga konkurencyjna polega na tym, że raz zakupiony film już zawsze pozostanie na cyfrowej półce klienta. Pracujemy nad ofertą, która w momencie udostępnienia serwisu będzie już bardzo atrakcyjna.

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w drugim etapie testów mogą zarejestrować się na stronie www.cdp.pl/testy-filmow, gdzie znaleźć można formularz rejestracyjny do pozostawienia swoich danych. Spośród wszystkich osób, które zarejestrują się na stronie zostanie wylosowana grupa testerów – liczba osób dopuszczonych do tego etapu jest ograniczona. Dla wszystkich aktywnie testujących serwis przygotowano atrakcyjne filmy, e-booki i gry gratis.

CDP.pl (wcześniej CD Projekt) to firma działająca na krajowym rynku zajmująca się od 18 lat wydawaniem i dystrybucją gier komputerowych, a od 2009 r. również filmów na DVD oraz Blu-ray. W październiku 2012r. Spółka uruchomiła platformę cyfrowej dystrybucji CDP.pl.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Lamper

Pojawił się zwiastun nowej oferty cdp.pl
http://www.youtube.com/watch?v=MUoTajR4WEE

Proszę czekać…