Pierwszy zwiastun nowego filmu Martina Scorsese 6

W Wilk z Wall Street oprócz Leonardo DiCaprio pojawią się między innymi Matthew McConaughey, Jonah Hill, Jean Dujardin, a także znani bardziej jako reżyserzy kinowych hitów Jon Favreau, Rob Reiner i Spike Jonze. Film pojawi się w polskich kinach 22 listopada 2013 roku.

Jeden z głównych, tegorocznych oscarowych faworytów przedstawia historię wzlotu i upadku na Wall Street Jordana Belforta (Leonardo DiCaprio), brokera z Long Island. Droga jego kariery przepełniona była ciężkimi imprezami, narkotykami i alkoholem. Jordan został odesłany na 20 miesięcy do więzienia za odmowę współpracy w potężnym oszustwie finansowym w latach 90. Belfort płaci za to, że nie chciał mieć nic wspólnego z powszechną na Wall Street korupcją.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Piotr Biernacki 2013-06-17

DiCaprio jak to on, ostatnimi laty bardzo się stara, ale jakoś brakuje mu szczęścia, czasami do ról, czasami do filmu. Mnie Matthew McConaughey pozytywnie od jakiegoś czasu zaskakuje – niegdyś nie znosiłem komedii romantycznych z jego udziałem, ale kreacje z Zabójczy Joe, Prawnik z Lincolna, Magic Mike czy Uciekinier udowadniają, że raczej mu bliżej do Oscara niż DiCaprio.

A swoją drogą, czy tylko mnie położyła ostatnia scena z tego zwiastuna? :D

Quagmire 2013-06-17

Kompletnie zdziwiła mnie tonacja tego zwiastuna, spodziewałem się raczej gatunkowo cięższej opowieści o rekinach finansjery. Wszyscy zastanawiają się czy Leo wreszcie sięgnie po upragnionego Oscara, a ja przekornie napiszę, że Dujardin może zaskoczyć wszystkich i świetnie odnaleźć się w tej konwencji.

Redox 2013-06-17

Prezentuje się świetnie. Już od pierwszych chwil zapowiedź przypomina swoim dzikim klimatem najlepsze dokonania Scorsese. Obsada pierwsza klasa, a Leonardo DiCaprio robi chyba wszystko, żeby mieć w końcu Oscara w kieszeni. Tym razem może mu się poszczęści.

Proszę czekać…