Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

TOP 5: Najciekawsze newsy tygodnia #4 4

Kolejny odcinek TOP5, czyli subiektywnego zbioru najważniejszych i najciekawszych newsów minionego tygodnia. Jeśli w tym czasie nie odwiedzaliście naszych stron, to dobry sposób na szybkie przypomnienie tego, co działo się w świecie filmu.

1. Plakat i zwiastun kolejnej części Hobbita

Mimo krytycznych uwag części fanów "Władcy Pierścieni", Hobbit: Niezwykła podróż stał się kasowym przebojem. Zwiastun filmu The Hobbit: Pustkowie Smauga zapowiada więcej akcji. Wielbicieli tolkienowskiego świata czeka kolejne Boże Narodzenie spędzone w kinie.

2. Krwawy plakat i nieco mniej krwawy zwiastun sequela 300

Choć dla wielu jest to spóźniona kontynuacja przeboju Zacka Snydera, to nie zmienia to faktu, że 300: Początek Imperium to jeden z najbardziej oczekiwanych przez Was przyszłorocznych filmów.

3. Superman miażdży box office

Człowieka ze stali będziemy mogli zobaczyć już w ten weekend, a na świecie zanotował świetny start. W Stanach wpływy z biletów w weekend otwarcia sięgnęły 113 mln dolarów, a biorąc pod uwagę resztę krajów, gdzie film już się pojawił, suma ta wynosi prawie 200 milionów. Dołożycie się? Prace nad scenariuszem kontynuacji ponoć ruszyły pełną parą.

4. Psychopatyczny Michael Cera w zwiastunie Magic Magic

Znany z komediowych ról Michael Cera wystąpił jako psychopata w horrorze psychologicznym. Magia najprawdopodobniej jeszcze w tym roku pojawi się w Polsce na DVD.

5. Światowa obsada w koreańskim filmie na zwiastunie

Korea Południowa już od kilku lat planuje swoimi komercyjnymi filmami podbić rynek światowy, stając się konkurencją dla hollywoodzkiego przemysłu. Coraz częściej będzie można zobaczyć znanych aktorów w koreańskich produkcjach, Snowpiercer: Arka przyszłości jest tego przykładem.

W minionym tygodniu pojawiło się 21 newsów (+40% co do zeszłego tygodnia) i 28 ( +155%) komentarzy użytkowników pod nimi. Suma poleceń wiadomości wyniosła w tym tygodniu 81 ( +31%).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…