The Amazing Spider-Man 2 jednak bez Mary Jane Watson 4

Shailene Woodley zdradziła w wywiadzie dla Entertainment Weekly, że jej rola została wycięta z Niesamowity Spider-Man 2. Aktorka twierdzi, że rozumie taką decyzję, zwłaszcza gdy patrzy na nią w kontekście całej fabuły filmu. Mary Jane Watson ma pojawić się w życiu Spider-Mana dopiero w The Amazing Spider-Man 3 którego premiera została zaplanowana na 10 czerwca 2016 roku.

Marc Webb wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie, w którym utrzymuje, że osobiście podjął decyzję która ma sprawić, że fabuła skupi się jedynie na relacjach pomiędzy Peterem a Gwen Stacy. Jednocześnie uspokaja, że Mary Jane Watson miała pojawić się w zaledwie kilku scenach drugiej części.

Prace na planie nowych przygód Człowieka-Pająka trwają już od lutego, czy taka zmiana, która może świadczyć o przerabianiu scenariusza, to dobry znak dla tej produkcji?

AKTUALIZACJA:
Hollywood Reporter podaje, że rola Mary Jane w trzeciej części zostanie ponownie obsadzona, a ujęcia z Woodley nie zostaną wykorzystane. Na razie nie ma oficjalnego potwierdzenia tej informacji.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 9

Quagmire

Widziałem z nią 3 filmy (Cosmopolis, Niebezpieczną metodę i Dom Snów) ale muszę bez bicia przyznać się do dwóch rzeczy. Kompletnie jej nie kojarzę a Cosmopolis po prostu nie dałem rady obejrzeć bez przewijania :)

Wydaje się niezłym wyborem, zwłaszcza po Twojej rekomendacji (niech sobie dziewczyna zarobi), ale na innym forum trzeźwo zauważono, że to casting do filmu kręconego w 2015 roku. Być może kręconego w 2015. Także to raczej plotka sprytnie wypuszczona przez menadżera panny Gadon.

Beznickowy

Ponoć Sarah Gadon ma zagrać Mary-Jane. Też jedna z lepiej zapowiadających się aktorek młodego pokolenia, piękna, magnetyczna. Najlepsze jej role do tej pory to drugoplanowe u Cronenberga. Ale do Spider-mana mi nie pasuje :/

Quagmire

To już zrobił reżyser 47 Ronin, złośliwa plotka głosi, że w finałowej bitwie zgubił głównego bohatera, Keanu Reevesa :)

Beznickowy

Hmm… Jane Levy swoją aparycją i wdziękiem zbyt przypomina Emmę Stone. Szkoda, że wycięli Shailene Woodley, bo jest to jedna z moich ulubionych aktorek pokolenia 90’.

Do wycinanych ról już mnie przyzwyczaił Mallick, który w swoim ostatnim filmie powycinał całe role takich aktorów jak: Jessica Chastain, Barry Pepper, Amanda Peet, Michael Sheen i Rachel Weisz, więc z czym do ludzi? :D Jakby ze "Spidermana" wycięli samego Spidermana, to może wtedy by mnie to zaskoczyło :D

Asmodeusz

pomimo nieukrywanego zamiłowania komiksami z pająkiem jego adaptacje srednio przypadły mi do gustu i tak pewnie będzie dalej nie wazne czy z Mary Jane czy bez, co do aktorki to mozna było lepiej wybrać

Proszę czekać…