Jest pierwszy zwiastun Jobs! 4

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu Jobs. Będzie to biografia współzałożyciela Apple, Steve’a Jobsa (Ashton Kutcher). Akcja filmu obejmować będzie lata od 1971 do 2000.

Ashton Kutcher jako Steve Jobs

Film swoja premierę miał na festiwalu filmowym w Sundance (25 stycznia), a 16 sierpnia film czeka premiera kinowa w USA. Polska premiera pierwotnie była zaplanowana na 10 maja tego roku, ale z niewiadomych względów dystrybutor wycofał się.

Dodatkowo wygląda na to, że film zmienił tytuł z jOBS (pod jakim był prezentowany na Sundance) na po prostu – Jobs.

W filmie wystąpili także: Matthew Modine, James Woods, Ahna O'Reilly, J.K. Simmons i Josh Gad jako Steve 'Woz' Wozniak.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Redox 2013-06-22

Od pierwszych newsów dało się usłyszeć, że ma być to mroczna i niejednoznaczna opowieść. Poza tym film powstał bez współpracy ze strony Apple. Jednak zwiastun jest okropnie skonstruowany (mam nadzieję, że film nie powtórzy tego schematu), gdzie punktem kulminacyjnym jest wyrzucenie Jobsa z jego własnej firmy, a potem to tylko odbudowa i ponowna droga na szczyt. Szkoda, bo z taką obsadą drugoplanową mógł powstać świetny film.

Quagmire 2013-06-22

Mam przeczucie, że ten film nie dorówna nawet "Piratom z Doliny Krzemowej", a szkoda, bo to materiał na drugie "Social Network". Ciekawi mnie czy będzie to laurka czy opowieść o despocie.

Proszę czekać…