Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Znamy datę premiery drugiej części Dnia Niepodległości 4

Twentieth Century Fox poinformowało, że sequel Dnia Niepodległości pojawi się w kinach 3 lipca 2015 roku. Za sterami ponownie stanie dwójka osób odpowiedzialnych za pierwszą część: Roland Emmerich oraz Dean Devlin. Sequel Dnia Niepodległości zadebiutuje w kinach po 19 latach od premiery pierwszej części.

Independence Day 2 będzie miał ciężki orzech do zgryzienia, bowiem o miano najlepszego blockbustera roku, stanie w szranki z takimi produkcjami jak Jurassic Park 4, Pirates of the Caribbean 5 czy Marvel’s The Avengers 2.

Źrodło: huffingtonpost.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Quagmire 2013-06-23

Dzisiejsze doniesienia mówią, że go nie będzie.

Marek Jacek 2013-06-23

A Smith przypadkiem nie wycofał się z tego projektu jak tylko pojawiły się pierwsze plotki na ten temat? No chyba, że coś się zmieniło po After Earth :)

Quagmire 2013-06-22

W uniwersum Zjednoczonych Państw :)

Gracjan Mikitin 2013-06-22

Jak to pierwszego czarnoskórego :P?

Quagmire 2013-06-22

Widocznie po wielu latach przekonywania, klapa ’After Earth" skusiła Willa Smitha. Niech zgadnę fabułę- doświadczony pilot i narodowy bohater, zostaje wybrany na pierwszego czarnoskórego prezydenta Państw Zjednoczonych. Wraz ze swoim synem, chcącym wstąpić do Akademii Wojskowej, będzie musiał odeprzeć kontratak kosmitów :)

Proszę czekać…