Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Paz Vega zagra u boku Jeremy'ego Rennera 2

Paz Vega dołączyła do obsady filmu Kill the Messenger, będącego adaptacją książki inspirowanej prawdziwymi wydarzeniami autorstwa Nick Schou. Poza nią w filmie wystąpi także nominowany za rolę w filmie The Hurt Locker. W pułapce wojny Jeremy Renner.

Za kamerą stanie natomiast Michael Cuesta, który w ostatnich latach pracował w telewizji, będąc reżyserem odcinków takich hitów jak Homeland oraz Dexter.

Kill the Messenger opowiada historię nagrodzonego Pulitzerem Davida Webba, dziennikarza który opublikował informację na temat pochodzącego z Nikaragui organizacji Contras. Zajmowała się ona sprowadzaniem do Stanów Zjednoczonych kokainy. Według publikacji Webba, wspierająca nikaraguańską partyzantkę CIA nie tylko wiedziała o tym, ale także pomagała organizacji Contras w nielegalnej działalności.

Vega miałaby zagrać dilerkę, którą Webb za pomoc w ściganiu prawdy wyciąga z więzienia. Zdjęcia mają ruszyć w sierpniu w Atlancie.

Rok 2013 dla hiszpańskiej aktorki będzie niezwykle pracowity. Zagra między innymi u boku Nicole Kidman w filmie Grace of Monaco, gdzie wcieli się w legendarną śpiewaczkę Marię Callas. Ma wystąpić także w dramacie historycznym Paula W.S. Andersona Pompeii.

Źrodło: huffingtonpost.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…