Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Pierwszy zwiastun Pasji De Palmy! 2

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun nowego thrillera Briana De Palmy pt. Passion międzynarodowej koprodukcji Niemiec, Hiszpanii, Francji oraz Wielkiej Brytanii. Premiera filmu w USA zaplanowana jest na 30 sierpnia br.

W głównych rolach zobaczymy Rachel McAdams, Noomi Rapace oraz Dominica Coopera.

Passion to luźny remake francuskiego filmu Alain'a Corneau'a Love Crime. Przedstawia zmagania dwóch silnych kobiet w świecie międzynarodowego biznesu. Christine (McAdams) jest szefową Isabelle (Rapace). Pozornie kobiety są do siebie bardzo podobne, wydaje się, że istnieje między nimi głębokie porozumienie. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna. Christine nie ma żadnych oporów przed kradzieżą pomysłów podwładnej i zgarnianiem za nie wszelkich pochwał. Zwierzchniczka czerpie największą przyjemność z prowadzenia gry uwodzenia, manipulacji i upokorzenia Isabelle, która długo to wszystko znosi, ale nadchodzi dzień, kiedy w końcu postanawia się sprzeciwić.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Quagmire 2013-07-05

No może jednak nie "dawno", ale od 3 tygodni :)

Gracjan Mikitin 2013-07-03

"DVD Rip już dawno hula po sieci"

??/

Quagmire 2013-07-03

Dziwne są losy tego filmu, tu festiwal, tam kino, tu premiera DVD (DVD Rip już dawno hula po sieci), wszędzie jest przyjmowany bez większego entuzjazmu. Chyba De Palmie znowu się nie udało.

Gracjan Mikitin 2013-07-01

W koncu!! Czekam na ten film od momentu pierwszego newsa, który się pojawił. McAdams i Rapace, cudnie.

Proszę czekać…