Nowe zdjęcie z Maczeta zabija

W sieci zadebiutowała oficjalna fotografia z Maczeta zabija, kontynuacji Maczety z 2010 r. Na zdjęciu możemy zobaczyć odtwórcę głównej roli, Danny'ego Trejo wraz z aktorką Michelle Rodriguez.

W drugiej części Machete Cortez (Danny Trejo) musi stawić czoła meksykańskiemu szefowi narkotykowego kartelu (Mel Gibson).

W filmie wystąpią także: Amber Heard, Sofía Vergara, Jessica Alba, Charlie Sheen, Edward James Olmos, Zoe Saldana, Lady Gaga, William Sadler, Cuba Gooding Jr., Vanessa Hudgens i Tom Savini.

Film będzie miał swoją światową premierę podczas tegorocznego Fantastic Fest. Festiwal odbędzie się w Austin (Teksas) w okresie od 19 do 26 września tego roku. Poniżej zamieszczamy plakat promujący imprezę.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.