Jobs na zwiastunie z Instagramu 2

Zadebiutowała nowa, krótka zapowiedź biograficznej opowieści o Steve'ie Jobsie. Zwiastun jest pierwszą zapowiedzią jaka zadebiutowała na społecznej aplikacji Instagram, która zaczęła udostępniać materiały wideo dopiero miesiące temu.

Ashton Kutcher jako Steve Jobs

Polska premiera jOBS zaplanowana jest na 30 sierpnia tego roku. Dystrybucją zajmie się Monolith Films.

Dystrybutor reklamuje film takim oto opisem: "MYŚL iNACZEJ. Fascynująca historia geniusza, który dał światu komputer osobisty, smartfon, tablet i stworzył najbardziej rozpoznawalną markę świata – Apple. Był ekscentrykiem, buntownikiem, czasem szaleńcem. Zawsze uważał, że wie lepiej i zwykle się nie mylił. Od początku wiedział czego chce i potrafił o to walczyć. Był niełatwym partnerem w biznesie i w życiu. Potrafił uszczęśliwiać, ale także okrutnie ranić najbliższych. Założył firmę w garażu, by po kilku latach wprowadzić ją na giełdę i stać się milionerem. Wkrótce stracił jednak nad nią kontrolę i został usunięty z Apple. Jego charyzma działała nie tylko na inwestorów, ale także na kobiety. Potrafił je uwodzić, ale czy uszczęśliwiać? Nawet w sytuacji, która innym wydawałaby się bez wyjścia, znalazł siłę, by po raz kolejny wspiąć się na szczyt, odzyskać Apple i zmienić kulejącą firmę w światową potęgę. Przeciwności losu zmieniły go jako człowieka, ale nie jako wizjonera. Dlatego to właśnie on przyniósł światu iPhone, Ipod i Ipad…"

W filmie wystąpili: Ashton Kutcher, Matthew Modine, James Woods, Ahna O'Reilly, J.K. Simmons i Josh Gad jako Steve Wozniak.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…