Matka Angeliny Jolie nie żyje 0

Marcheline Bertrand, aktorka i matka Angeliny Jolie, zmarła w sobotę 27 stycznia w centrum medycznym Cedars-Sinai w Los Angeles.

56-letnia Bertrand toczyła od ponad siedmiu lat walkę z rakiem. Jolie wytrwała przy matce do ostatniej chwili, wraz z partnerem Bradem Pittem i bratem Jamesem Havenem.

- Marcheline była piękna, troskliwa i całkowicie oddana swym dzieciom – zdradza Lea Hunter, była dziewczyna Havena. – Nigdy nie była zła czy smutna. Zawsze traktowała mnie jak członka rodziny.

Bertrand ma na swoim koncie kilka drobnych ról filmowych, m.in. w obrazie Mężczyzna, który kochał kobiety.

Rodzina aktorki, która planuje kameralny pogrzeb, apeluje o składanie darowizn na rzecz instytutu Women's Cancer Research w Cedars-Sinai.

Angelina Jolie i Marcheline Bertrand / blick.chAngelina Jolie i Marcheline Bertrand / blick.ch

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Anonimowy

Prawda, że miło się olewa?

Aseq

Jakie to proste było… NC.!

Anonimowy

I kto to mówi…
Ja zarejestrowany jestem na niejednym portalu. Jestem tu, na filmwebie, na tv.com, imdb.com i kilku innych. Uzupełniam dane, piszę komentarze, gadam z ludźmi na forach i jestem aktywny na różne sposoby.

Twierdzisz, że notorycznie coś mi nie odpowiada. Gdy coś mi nie pasi, mówię to, po co owijać w bawełnę? Gdy wszystko jest fajnie, wyrażam inną opinię, nie zauważyłeś?

Ale tak to fajnie wytykać komuś coś, co robi się samemu. Bacznie obserwuję forum filmebu, bo jest tam większy ruch niż tutaj i jakoś nie widziałem, abyś TY kiedykolwiek napisał coś pochlebnego. Zwykle jak widzę jakiś twój wpis to tylko narzekasz i zrzędzisz. Jeśli wymagasz czegoś od innych to dawaj dobry przykład, panie redaktorze.

A co do samych zdjęć to szkoda, że dyskutować nie będziesz, bo fajnie byłoby widzieć, że osoba "na stanowisku" nie ma gdzieś wyglądu zamieszczanych przez siebie niusów. Ale ja cię roboty uczyć nie będę, bo przecież tutaj TY masz władzę a trochę olewania nikomu jeszcze nie zaszkodziło, nie? Pozdro, koleś.

Jay

Zdziwilbys sie jaki informacje sa czesto zamieszczane, np. w Faktach. Często są to tylko i wyłącznie ciekawostki bo pozostało trochę czasu antenowego. Podonie jest ze stronami takimi jak fdb.pl, jeżeli coś ma jakikolwiek związek z tematem przewodnim strony to trzeba się tego chwycić i basta. Btw, na pytanie o zdjęciach możesz sobie sam odpowiedzieć. Jak jeszcze na to nie wpadłeś to polecam przeczytać stopkę zdjęcia.

Anonimowy

I jeszcze jedno. Skąd bierzecie zdjęcia, bo są koszmarnej jakości.

Aseq Anonimowy

zauwazylem, ze notorycznie ci cos odpowiada… praktycznie nic Ci nie pasuje! Proponuje zmienic portal, bo jezeli uwazasz ze ktos sie podporzadkuje pod Ciebie to sie grubo mylisz. Co do zdjec dyskutowac nie bede. A matka Angeliny Jolie, nie wiem jak Ty, ja ja znalem dobrze jako aktorke i mam nadzieje ze nie tylko ja.

Proszę czekać…