Nowe zapowiedzi i plakat Jobsa 2

W sieci można zauważyć, że w końcu ruszyła promocja filmu Jobs. Owocem tego jest międzynarodowy plakat, japoński zwiastun i klip, który zadebiutował na Instagramie (to już drugi materiał wideo; o pierwszym pisałem tutaj).

Ashton Kutcher jako Steve Jobs

Polska premiera jOBS zaplanowana jest na 30 sierpnia tego roku. Dystrybucją zajmie się Monolith Films.

Dystrybutor reklamuje film takim oto opisem: "MYŚL iNACZEJ. Fascynująca historia geniusza, który dał światu komputer osobisty, smartfon, tablet i stworzył najbardziej rozpoznawalną markę świata – Apple. Był ekscentrykiem, buntownikiem, czasem szaleńcem. Zawsze uważał, że wie lepiej i zwykle się nie mylił. Od początku wiedział czego chce i potrafił o to walczyć. Był niełatwym partnerem w biznesie i w życiu. Potrafił uszczęśliwiać, ale także okrutnie ranić najbliższych. Założył firmę w garażu, by po kilku latach wprowadzić ją na giełdę i stać się milionerem. Wkrótce stracił jednak nad nią kontrolę i został usunięty z Apple. Jego charyzma działała nie tylko na inwestorów, ale także na kobiety. Potrafił je uwodzić, ale czy uszczęśliwiać? Nawet w sytuacji, która innym wydawałaby się bez wyjścia, znalazł siłę, by po raz kolejny wspiąć się na szczyt, odzyskać Apple i zmienić kulejącą firmę w światową potęgę. Przeciwności losu zmieniły go jako człowieka, ale nie jako wizjonera. Dlatego to właśnie on przyniósł światu iPhone, Ipod i Ipad…"

W filmie wystąpili: Ashton Kutcher jako Steve Jobs, Matthew Modine, James Woods, Ahna O'Reilly, J.K. Simmons i Josh Gad jako Steve Wozniak.

Poniżej materiały promocyjne:

Japoński zwiastun filmu

Klip z Instagramu

Międzynarodowy plakat filmu <a class=Międzynarodowy plakat filmu

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…