Sam Claflin bez koszulki na zdjęciu z Igrzysk śmierci

Josh Hutcherson i Jennifer Lawrence w filmie Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia (2013)

Lionsgate wypuściło nowe zdjęcie, przedstawiające tym razem Sama Claflina jako Finnicka w filmie Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia.

Katniss (Jennifer Lawrence) i Peeta (Josh Hutcherson) odbywają obowiązkowe Tournee Zwycięzców, kiedy dowiadują się o fali zamieszek, do których przyczynił się ich zuchwały czyn. W tle trwają przygotowania do rocznicowych, 75. Głodowych Igrzysk, które przyniosą zaskakujący obrót spraw… Bo Kapitol jest zły. I Kapitol pragnie zemsty! Wkrótce okaże się, że zwycięska para stanie przed kolejnym wyzwaniem.

Polska premiera filmu Francisa Lawrence'a zaplanowana jest na 22 listopada tego roku. Dystrybutorem jest Forum Film Poland.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.