Wściekły Jobs w nowym klipie

Ron Eldard, Josh Gad, Eddie Hassell, Ashton Kutcher w filmie jOBS (2013)

Na Instagramie zamieszczono kolejny klip z biograficznego filmu jOBS. Dodatkowo pojawiły się nowe zdjęcia z tej produkcji.

Polską premiera zaplanowano na 30 sierpnia tego roku. Dystrybucją zajmie się Monolith Films.

W filmie wystąpili: Ashton Kutcher, Matthew Modine, James Woods, Ahna O'Reilly, J.K. Simmons i Josh Gad.

Dystrybutor reklamuje film takim oto opisem: Zaczynając sceną z 2001 roku, w której Jobs pokazuje po raz pierwszy iPoda podekscytowanym pracownikom Apple, film cofa się do początków kariery Jobsa. Nawet przypadkowi widzowie znają podstawowe elementy tej historii: Jobs zostawia studia (i kwas), zaczyna budować komputery w garażu w Północnej Kalifornii wraz z geniuszem technologicznym Steve’em Wozniakiem (którego w filmie gra Josh Gad) i doprowadza Apple do świetności, po czym zostaje wyrzucony za sprawą zbytniego zaangażowania w Macintosh. Dekadę później powraca w glorii chwały do firmy, która go nie chciała.

Nowy klip można zobaczyć poniżej (0:09-0:22).


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.