Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

LaBeouf w erotycznym uniesieniu [18+] 4

W lutym prezentowaliśmy pierwsze zdjęcia z Nimfomanki, które już zwiastowały powtórkę z Antychrysta. Teraz pojawił się kolejny fotos, który potwierdza, że Lars von Trier nakręcił kolejny odważny, kontrowersyjny film. Na zdjęciu widać debiutantkę Stacy Martin (gra młodszą wersję głównej bohaterki Joe) i Shia LaBeoufa.

Polska premiera jest zapowiedziana na 10 stycznia 2014 roku. W duńskich kinach pojawi się w tegoroczne Boże Narodzenie. Ostatnio chodziły słuchy, że film ma być pokazany na festiwalu w Wenecji lub Toronto. Dziś już wiemy, że przynajmniej na tych imprezach na pewno nie zagości.

<a class=

Aktualizacja z 26 lipca

Duński dystrybutor zaprezentował klip z rozdziału, z którego pochodzi również powyższe zdjęcie.

Rozdział drugi nosi tytuł "Jerôme", a jego oficjalny opis brzmi następująco:

"Miłość to tylko żądza z dodatkiem zazdrości". Trudna miłość jest płytkim uczuciem w oczach cynicznej nimfomanki. Ale młoda Joe pozna siłę penetrującą jej bariery obronne. Jego imię to Jerôme.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Krzysztof 2013-07-27

Ja wszedzie widze Sama Witwicky (w minach, oczach, gestach i mowie) i czekam az winda zamieni sie w Autobota …. oO

MJ_MARTINO 2013-07-26

haha dobre ; D
Chętnie obejrzę mam nadzieję ze będzie to dobra odskocznia od kina akcji ;D A będzie porządna fabuła która wciągnie do samego końca :)

Quagmire 2013-07-26

Przecież to wygląda jak wstęp do pornosa, nawet koniec następuje w momencie w którym powinna wejść plumkająca muzyczka :)

Piotr Biernacki 2013-07-26

Właśnie pojawił się nowy klip :)

Proszę czekać…