Szukaj inspiracji na polskim plakacie Jobsa

Ashton Kutcher w filmie jOBS (2013)

30 sierpnia trafi do polskich kin film jOBS, czyli opowieść o karierze i życiu Steve'a Jobsa. Dystrybucją zajmie się Monolith Films.

W filmie wystąpili: Ashton Kutcher, Matthew Modine, James Woods, Ahna O'Reilly, J.K. Simmons i Josh Gad.

Zaczynając sceną z 2001 roku, w której Jobs pokazuje po raz pierwszy iPoda podekscytowanym pracownikom Apple, film cofa się do początków kariery Jobsa. Nawet przypadkowi widzowie znają podstawowe elementy tej historii: Jobs zostawia studia (i kwas), zaczyna budować komputery w garażu w Północnej Kalifornii wraz z geniuszem technologicznym Steve’em Wozniakiem (którego w filmie gra Josh Gad) i doprowadza Apple do świetności, po czym zostaje wyrzucony za sprawą zbytniego zaangażowania w Macintosh. Dekadę później powraca w glorii chwały do firmy, która go nie chciała.

Polski plakat filmu jOBSPolski plakat filmu jOBS

Dodatkowo dodaliśmy nowe materiały wideo, wśród nich nowy zwiastun, klipy oraz materiały, które pojawiły się na Instagramie. Sprawdź, klikając TUTAJ.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.