Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Sentymentalny zwiastun 3. sezonu Homeland 3

Premiera nowego sezonu Homeland na stacji Showtime już 29 września. Przedstawiamy pierwszą zapowiedź nowych odcinków tego wielokrotnie nagradzanego serialu. Zwiastun niemal w całości pozbawiony jest dialogów, a piosenka w tle (The Cinematic Orchestra – "To Build a Home") tworzy nastrój pełen sentymentu i smutku.

Rupert Friend / Fot. Showtime Network

Widać że twórcy dalej, poza głównym wątkiem, będą eksploatować postacie, którym poświęcono sporo czasu już w poprzednim sezonie, czyli córce Brody’ego oraz Peterowi Queenowi.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Gracjan Mikitin 2013-08-10

O czym Ty gadasz? Jaki ciekawy, jaka aktorka (??), fatalny wątek, fatalna dziewczyna, wszystko fatalne w niej xDD A tak na poważnie, nie lubię jej i tyle :P

A sam serial oglądam, ale raczej bez szpilek jak jacks :p Homeland uważam za przereklamowaną produkcję.

Marek Jacek 2013-08-10

Jeden z seriali, na którego kontynuację czekam jak na szpilkach :)

Piotr Biernacki 2013-08-10

Bez takiej nerwowości :) Według mnie wątek z córką Brody’ego jest ciekawy, aktorka też całkiem nieźle dobrana do roli nastolatki, której wszystko "whatever". Mnie najbardziej w "Homeland" wkurza romans Brody’ego z Carrie, kompletnie niepotrzebny i irytujący.

Gracjan Mikitin 2013-08-10

A dla mnie zwiastun taki sobie.

"Widać że twórcy dalej, poza głównym wątkiem, będą eksploatować postacie, którym poświęcono sporo czasu już w poprzednim sezonie, czyli córce Brody’ego"

Jeśli tak to strzelają sobie w stopę, ponieważ jego córka to największa zakała tego serialu. Odrzuca mnie już samym wyglądem i miną niedorobionej krowy.

Redox 2013-08-09

Świetna zapowiedź, podobnie jak ta wcześniejsza, teaserowa.

Proszę czekać…