Oficjalna fabuła i obsada Niezniszczalnych 3

Dzisiaj w Bułgarii rozpoczęły się zdjęcia do Niezniszczalni 3 którzy wejdą do polskich kin 14 sierpnia 2014 roku. W filmie oficjalnie pojawią się między innymi Sylvester Stallone, Jason Statham, Arnold Schwarzenegger, Harrison Ford, Mel Gibson, Jet Li, Wesley Snipes, Antonio Banderas i Dolph Lundgren. Za kamerą stanie tym razem Patrick Hughes.

W oficjalnym komunikacie nie pojawiają się nazwiska aktorów takich jak Jackie Chan, Nicolas Cage, Mickey Rourke czy Milla Jovovich którzy byli wcześniej łączeni z tym projektem.

Fabuła skupia się wokół Conrada Stonebanksa (Gibson) który wraz z Barneyem Rossem (Stallone) był założycielem elitarnej grupy najemników będącej bohaterami serii. Drogi obu panów dość szybko się rozeszły, a Stonebanks został bezwzględnym handlarzem bronią. Teraz zamierza pozbyć się Niezniszczalnych, którzy są przeszkodą w jego interesach. Aby skutecznie walczyć w tej mającej osobisty charakter potyczce, Ross musi wprowadzić do swojego zespołu młodych najemników i nowoczesne technologie.

Pojawiły się też pierwsze zdjęcia z planu, z których najciekawsze wydaje się być to poniżej:

Mel GibsonMel Gibson