Oficjalna fabuła i obsada Niezniszczalnych 3 6

Dzisiaj w Bułgarii rozpoczęły się zdjęcia do Niezniszczalni 3 którzy wejdą do polskich kin 14 sierpnia 2014 roku. W filmie oficjalnie pojawią się między innymi Sylvester Stallone, Jason Statham, Arnold Schwarzenegger, Harrison Ford, Mel Gibson, Jet Li, Wesley Snipes, Antonio Banderas i Dolph Lundgren. Za kamerą stanie tym razem Patrick Hughes.

W oficjalnym komunikacie nie pojawiają się nazwiska aktorów takich jak Jackie Chan, Nicolas Cage, Mickey Rourke czy Milla Jovovich którzy byli wcześniej łączeni z tym projektem.

Fabuła skupia się wokół Conrada Stonebanksa (Gibson) który wraz z Barneyem Rossem (Stallone) był założycielem elitarnej grupy najemników będącej bohaterami serii. Drogi obu panów dość szybko się rozeszły, a Stonebanks został bezwzględnym handlarzem bronią. Teraz zamierza pozbyć się Niezniszczalnych, którzy są przeszkodą w jego interesach. Aby skutecznie walczyć w tej mającej osobisty charakter potyczce, Ross musi wprowadzić do swojego zespołu młodych najemników i nowoczesne technologie.

Pojawiły się też pierwsze zdjęcia z planu, z których najciekawsze wydaje się być to poniżej:

Mel GibsonMel Gibson

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Marek Jacek 2013-08-19

No, Gibson nie do poznania :)

Quagmire 2013-08-19

A czasem jednym z objawów brania sterydów nie jest szybkie łysienie? W każdym razie w USA dozwolonych jest więcej specyfików i Sly też coś o tym wie :)

Piotr Biernacki 2013-08-19

LOL, na stare lata zaczął czymś się faszerować?

Proszę czekać…