Carell z wielkim nosem na zdjęciu z Foxcatcher 5

W sieci opublikowano pierwsze oficjalne zdjęcie przedstawiające ucharakteryzowanego Steve'a Carella z nowego filmu reżysera Capote i Moneyball, Bennetta Millera.

Mark Ruffalo i Channing Tatum na planie zdjęciowym filmu FOXCATCHER (2013)

Film nowi tytuł Foxcatcher i opowie o autentycznych wydarzeniach z roku 1996. John du Pont (Steve Carell), który cierpiał na schizofrenię paranoidalną, zabił Davida Schultza (Mark Ruffalo), złotego medalistę Igrzysk Olimpijskich w Los Angeles w 1984 roku.

Osobiście bardzo niecierpliwie czekam na film z kilku względów – Miller już dwukrotnie wykazał się wybornym warsztatem reżyserskim, Moneyball jest moim jednym z najbardziej ulubionych filmów o sporcie. Poza tym projekt ten już dawno został zapowiedziany i podobno był wymarzonym dla Millera, dlatego nie wątpię, że włożył w niego całe serce. Dodatkowo w obsadzie filmu znalazło się wiele znanych nazwisk, m.in.: Sienna Miller, Vanessa Redgrave, Anthony Michael Hall i Channing Tatum.

Film jest wymieniany jako jeden z poważniejszych pretendentów w nadchodzący sezonie nagrodowym.

Polska premiera zaplanowana jest na 28 lutego 2014 roku. Dystrybucją zajmie się United International Pictures Sp z o.o..

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

jacks 2013-08-20

Carrel w innej roli niż komediowa? To musi być ciekawe. Oby nie poszło tylko tak jak z Carreyem, który poza komediami wypadał średnio.

Quagmire 2013-08-20

Zobaczycie, będzie nominacja do Oscara dla Carella, do tego w pełni zasłużona. Powodzenie całego filmu zależy od tego jak dużą rolę ma Channing Tatum, jeden z najsłabszych młodych aktorów współczesnego Hollywood.

Proszę czekać…