Czy kolejny raz zaiskrzy na ekranie? 0

Młoda gwiazda Lindsay Lohan i znany z Pianisty oraz King Konga zdobywca Oscara Adrien Brody zagrają w komedii romantycznej Speechless. Premiera planowana jest na rok 2007.

Historia ma być współczesną opowieścią o Cyrano de Bergeracu. Tytuł filmu został zmieniony i wcześniej miał brzmieć The Guided Man. Nieśmiały i zamkniety w sobie osobnik dostaje zaproszenie na ślub przyjaciół, gdzie ma wygłosić przemówienie. Chcąc wywrzeć jak najlepsze wrażenie pomaga mu w tym kobiecy odpowiednik Cyrano, czyli Lindsay Lohan.

Kadr z filmu King KongKadr z filmu King Kong

Lindsay stała się popularna po roli w Nie wierzcie bliźniaczkom. Później był Zakręcony piątek, który podbił serca nastolatków w USA, a Lindsay otrzymała nagrodę za Najlepszą rolę przełomową na ceremoni MTV Movie Award. Adrien Brody ma na swoim koncie więcej sukcesów. Rola w Pianiście dała mu Oscara, sławę i kolejne propozycje. Niedawno oglądaliśmy go w King Kongu i na pewno jest to duży przeskok, ponieważ Speechless to produkcja niskobudżetowa. Czy będzie widać iskrzenie między akotorami jak między Ann Darrow, Jackiem Driscoll’em i King Kongiem przekonamy się już za rok.

Pierwsze zdjęcia zaczną się już wrótce a za kamerą stanie mało znany w Polsce Brian Dannelly reżyser m. in. filmu Wszyscy święci.() Wszyscy święci!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…