Klimatyczne zdjęcia z Noego

Russell Crowe w filmie Noah (2014)

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia z nowego filmu Darrena Aronofsky'egoNoe: Wybrany przez Boga. W obsadzie są: Anthony Hopkins, Logan Lerman, Jennifer Connelly, Ray Winstone, Emma Watson, Douglas Booth i odtwórca głównej roli Russell Crowe.

Polska premiera zaplanowana jest na 28 marca 2014 r. United International Pictures będzie dystrybutorem na terenie Polski.

Film to ekranizacja biblijnej opowieści o Arce Noego. Noe (Russell Crowe) dostaje polecenie od Boga – ma zbudować arkę, dzięki której uratuje siebie, swoją rodzinę oraz przedstawicieli wszystkich gatunków zwierząt przed wielkim potopem, jaki ześle na ziemię Stwórca, karząc w ten sposób wszystkich grzeszników.

Ray WinstoneRay Winstone

Anthony HopkinsAnthony Hopkins

Jennifer ConnellyJennifer Connelly


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.