Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Kataklizm w zwiastunie Pompeii 5

Akcja filmu Pompeii rozgrywa się w starożytnych Pompejach. Zniewolony gladiator Milo (Kit Harington) staje przed trudnym zadaniem – chce uratować swoją ukochaną Cassię (Emily Browning), która jest jednocześnie córką jego pana, przed zaaranżowanym ślubem. Została obiecana rzymskiemu senatorowi, aby jej ojciec mógł spłacić swoje długi. Milo także pragnie pomóc swojemu przyjacielowi z areny, który lada dzień stanie w miejscowym koloseum do z góry przegranej walki. Wszystko to rozgrywa się na tle niszczycielskiej erupcji Wezuwiusza.

Film wyreżyserował Paul W.S. Anderson. W pozostałych rolach wystąpili: Jared Harris, Kiefer Sutherland, Carrie-Anne Moss, Adewale Akinnuoye-Agbaje i Jessica Lucas. Premiera w Stanach jest zaplanowana na 28 lutego, w Polsce nie została jeszcze ustalona. Amerykański dystrybutor właśnie udostępnił teaserowy zwiastun.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Piotr Biernacki 2013-08-24

Nie powiedziałbym, że stylowo przypomina "Spartakusa", raczej nie odbiega od innych produkcji osadzonych w starożytności. I nie zapominajmy, że "Spartakus" nie powstałby, przynajmniej nie w takiej formie, gdyby nie "300".

Gracjan Mikitin 2013-08-24

Teraz chyba wszystkie filmy o starożytności będą wzorowane na Spartakusie.

Proszę czekać…