Fanowski plakat i zwiastun Man of Steel 2

Logo filmu MAN OF STEEL 2 (2013) zaprezentowane na tegorocznym Comic-Conie w San Diego

W ostatnim czasie angaż Bena Afflecka do roli Bruce’a Wayne’a / Batmana w kontynuacji Człowieka ze stali (i nie tylko!) wywołał w sieci falę komentarzy. Dziś kiedy już emocje nieco opadły, my nadal pozostajemy w temacie i publikujemy fanowski zwiastun, będący zlepkiem różnych scen z filmów wraz z plakatem wykonanym również przez fana.

Warner Bros. zaplanował premierę Batman vs. Superman na 17 lipca 2015 roku.

Plakat autorstwa użytkownika BlackJack10:

Teaserowa zapowiedź, która pojawiła się na kanale solyentbrak1:

Trzeba przyznać, że jak na fan-made jest wykonana nieźle. Listę filmów i seriali użytych jako skrawki do wykonania tego zwiastuna znajdziecie w opisie filmu na YouTube. Jako bonus dodatkowo przedstawiamy najciekawsze propozycje plakatów tej produkcji (wśród nich możecie znaleźć jeden dotyczący Justice League). Autorzy grafik coraz śmielej zestawiają nazwisko Marka Stronga z postacią Lexa Luthora. Z kolei w zapowiedzi powyżej w postać tą "wciela się" znany z serialu Breaking Bad Bryan Cranston.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.