Fanowski plakat i zwiastun Man of Steel 2 4

W ostatnim czasie angaż Bena Afflecka do roli Bruce’a Wayne’a / Batmana w kontynuacji Człowieka ze stali (i nie tylko!) wywołał w sieci falę komentarzy. Dziś kiedy już emocje nieco opadły, my nadal pozostajemy w temacie i publikujemy fanowski zwiastun, będący zlepkiem różnych scen z filmów wraz z plakatem wykonanym również przez fana.

Logo filmu MAN OF STEEL 2 (2013) zaprezentowane na tegorocznym Comic-Conie w San Diego

Warner Bros. zaplanował premierę Batman vs. Superman na 17 lipca 2015 roku.

Plakat autorstwa użytkownika BlackJack10:

Teaserowa zapowiedź, która pojawiła się na kanale solyentbrak1:

Trzeba przyznać, że jak na fan-made jest wykonana nieźle. Listę filmów i seriali użytych jako skrawki do wykonania tego zwiastuna znajdziecie w opisie filmu na YouTube. Jako bonus dodatkowo przedstawiamy najciekawsze propozycje plakatów tej produkcji (wśród nich możecie znaleźć jeden dotyczący Justice League). Autorzy grafik coraz śmielej zestawiają nazwisko Marka Stronga z postacią Lexa Luthora. Z kolei w zapowiedzi powyżej w postać tą "wciela się" znany z serialu Breaking Bad Bryan Cranston.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Krzysztof 2013-08-29

Hmm może jestem totalnym ignorantem w dziedzinie komiksowej genezy ich spotkań (bo rozumiem, ze film nawet luźno, ale na niej bedzie sie opieral), ale w takim razie co – to ma byc Superman VS Batman, czy cos na wzor – Przygody Batmana i Supermana?

Quagmire 2013-08-29

Żadnych. Więc oby nie walczyli :)

Krzysztof 2013-08-28

Generalnie fajnie. I rozumiem, ze to taka konwencja – komiksy itp. Ale jakie szanse w starciu ma człowiek z nadczłowiekiem? :D

Quagmire 2013-08-27

Najbardziej udany jest ten ostatni, ten z wyglądaniem przez okno, oraz ten z You Are Not Alone. A przebija je wszystkie ten poniżej

Proszę czekać…