Damon również w nowym filmie Nolana

Matt Damon w filmie Ultimatum Bourne'a (2007)

Mimo, że rozpoczęły się zdjęcia do Interstellar, nowego projektu sci-fi Christophera Nolana, do obsady dołączył kolejny aktor. Jest nim Matt Damon. Wystąpi w małej roli, dlatego też spędzi na planie w Islandii tylko dwa tygodnie. Cały okres zdjęciowy ma potrwać cztery miesiące.

Akcja skupi się na grupie badaczy, którzy wpadną w czarną dziurę i przedostaną się do innego wymiaru. Projekt zostanie oparty na ostatnich badaniach naukowych fizyka, Kipa S. Thorne’a. Jest on ekspertem w dziedzinie teorii względności.

Premiera zaplanowana jest na 7 listopada 2014 r.

Obsada filmu prezentuje się naprawdę imponująco – Matthew McConaughey, Anne Hathaway, John Lithgow, Michael Caine, Ellen Burstyn, Jessica Chastain, Casey Affleck, Topher Grace, Timothee Chalamet, Mackenzie Foy i Bill Irwin.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.