Będzie trzeci sezon Newsroomu

Jeff Daniels w serialu NEWSROOM (2012)

Będzie trzeci sezon serialu HBO Newsroom. Tak przynajmniej napisał na swoim koncie na Twitterze Jeff Daniels, wcielający się w rolę przenikliwego dziennikarza Willa McAvoya. Choć nie HBO nie wydało oficjalnego komunikatu w sprawie kolejnego sezonu, to wydaje się prawie pewne, że to kwestia czasu. Treść tweeta Danielsa to: It’s Official. #Newsroom coming back for a Season 3.

Bohaterami Newsroomu są prezenter wiadomości (Daniels), jego nowa producentka wykonawcza (Emily Mortimer), pracownicy newsroomu (John Gallagher Jr., Alison Pill, Thomas Sadoski, Dev Patel, Olivia Munn) oraz ich szef (Sam Waterston). Razem podejmują momentami nieco idealistyczną walkę, aby rzetelnie przedstawiać wiadomości w serwisie informacyjnym, wbrew korporacyjnym i komercyjnym interesom, nie bacząc na swoje skomplikowane życie prywatne.

Pomysłodawcą serialu jest Aaron Sorkin, który obecnie pracuje nad scenariuszem do biografii Steve'a Jobsa dla Sony.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.