Jack Nicholson odchodzi na emeryturę? AKTUALIZACJA 5

To informacja która z prędkością światła opanowała amerykańskie media. Powodem rezygnacji z aktorstwa miałyby być pojawiające się problemy z pamięcią, rzecznik słynnego aktora nie wydał jeszcze oświadczenia w tej sprawie. 76-letni Jack Nicholson to żywa legenda, jeden z najbardziej utytułowanych aktorów w całej historii kina, osobowość której nie trzeba przedstawiać żadnemu wielbicielowi X muzy.

Jack Nicholson

Jack Nicholson w swojej niesamowicie bogatej karierze zdobył 3 Oscary i 8 nominacji do tej nagrody, 6 Złotych Globów i 12 nominacji do tej nagrody, oraz 3 nagrody BAFTA i 4 nominacje do tej statuetki. W ostatnich latach coraz rzadziej pojawiał się na ekranie, ostatnim filmem z jego udziałem pozostaje komediodramat Skąd wiesz? z 2010 roku.

AKTUALIZACJA:
NBC podaje, że doniesienia o emeryturze Nicholsona nie są prawdziwe, a aktor cały czas aktywnie rozpatruje proponowane mu scenariusze.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

WDECH

Nie byłaby to taka zła decyzja. Chyba nie wymyślą mu już żadnej świetnej roli.

Quagmire

Mała ciekawostka, informację zdementowała dobrze nam znana dziennikarka NBC Maria Shriver :)

Beznickowy

"aktywnie rozpatruje proponowane mu scenariusze" – jakoś w to nie wierzę. Aktywnie to on chyba wyleguje się z dwudziestolatkami na plaży :D ale brakuje mi tego szaleńca w kinie.

Quagmire

Na szczęście NBC dementuje informację o emeryturze :)

Redox

Trochę smutne, że ostatnim filmem jest tak słaby twór jak "Skąd wiesz?". Razem z Seanem Connerym powinni jakoś z klasą zakończyć ten etap życia :)

Proszę czekać…