Larry Fong kierownikiem zdjęć Man of Steel 2

Logo filmu MAN OF STEEL 2 (2013) zaprezentowane na tegorocznym Comic-Conie w San Diego

Comingsoon.net podało, że kierownikiem zdjęć kontynuacji Człowieka ze stali, roboczo nazwanego Batman vs. Superman, będzie Larry Fong. Oznacza to, że irański kierownik zdjęć Amir Mokri, odpowiedzialny za zdjęcia do Człowieka ze stali nie powróci.

Fong współpracował on wcześniej z reżyserem projektu, Zackiem Snyderem przy 300, Watchmen – Strażnicy i Sucker Punch. Ostatnim filmem, w którym Fong odpowiedzialny był za zdjęcia była Iluzja.

<a class=

Batman vs. Superman ma zaplanowaną premierę na 17 lipca 2015 r. Ben Affleck wcieli się w postać Batmana. Henry Cavill, Amy Adams, Laurence Fishburne i Diane Lane powtórzą swoje role. Za scenariusz odpowiedzialny jest David S. Goyer.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.