Justin Bieber jako Robin w Man of Steel 2? 4

Justin Bieber opublikował na swoim koncie na Instagramie zdjęcie przedstawiające jego osobę z domniemanym scenariuszem kontynuacji Człowieka ze stali, zatytułowanym Batman vs. Superman. Tytuł jaki nadał Bieber temu zdjęciu nosi Robin?. Zaczęła się fala spekulacji czy młody piosenkarz jest naprawdę rozważany do tej roli. Poniżej znajdziecie zdjęcie, o którym jest mowa.

Justin Bieber

Batman vs. Superman ma zaplanowaną premierę na 17 lipca 2015 r. Ben Affleck wcieli się w postać Batmana. Henry Cavill, Amy Adams, Laurence Fishburne i Diane Lane powtórzą swoje role. Kierownikiem zdjęć jest Larry Fong, a reżyseruje po raz kolejny Zack Snyder. Za scenariusz odpowiedzialny jest David S. Goyer.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 12

dharus 2013-09-28

Bez komentarza…

A_Biel 2013-09-15

No cóż, wtedy jego obecność z mojej strony byłaby akceptowalna, ale tylko jeśli byłby na ekranie przez bardzo krótki moment ;) Najlepiej też by było, żeby go ucharakteryzowali tak żebym go nie rozpoznała.

Beznickowy 2013-09-15

A jakby statystę Biebera uśmiercili?

A_Biel 2013-09-15

Nawet gdyby miał być tylko statystą i pojawić się gdzieś tam w tle na kilka sekund to i tak za duża dawka Biebera jak na mój gust.

Beznickowy 2013-09-15

Co Wy chcecie od Biebera? W tak dużych produkcjach każdy statysta na wagę złota.

Proszę czekać…