Justin Bieber jako Robin w Man of Steel 2?

Justin Bieber

Justin Bieber opublikował na swoim koncie na Instagramie zdjęcie przedstawiające jego osobę z domniemanym scenariuszem kontynuacji Człowieka ze stali, zatytułowanym Batman vs. Superman. Tytuł jaki nadał Bieber temu zdjęciu nosi Robin?. Zaczęła się fala spekulacji czy młody piosenkarz jest naprawdę rozważany do tej roli. Poniżej znajdziecie zdjęcie, o którym jest mowa.

Batman vs. Superman ma zaplanowaną premierę na 17 lipca 2015 r. Ben Affleck wcieli się w postać Batmana. Henry Cavill, Amy Adams, Laurence Fishburne i Diane Lane powtórzą swoje role. Kierownikiem zdjęć jest Larry Fong, a reżyseruje po raz kolejny Zack Snyder. Za scenariusz odpowiedzialny jest David S. Goyer.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.