Ostatni sezon Mad Men podzielony na dwie części

Zdjęcie Jona Hamma z ostatniego odcinka szóstego sezonu serialu MAD MAN - "In Care Of"

Stacja AMC zdecydowała podzielić ostatni sezon serialu Mad Men na dwie części. Podobny zabieg mogliśmy obserwować w przypadku serialu Breaking Bad tej samej stacji (pierwsze osiem odcinków zadebiutowały w lipcu 2012 roku, a kolejne osiem w sierpniu bieżącego roku).

Pierwsza połowa siódmego sezonu pojawi się w 2014 roku i będzie zatytułowana The Beginning. Wiosną 2015 roku zadebiutuje druga połowa z tytułem The End of an Era.

Rozgrywający się w Nowym Jorku lat 60-tych, stylowy, prowokacyjny serial Mad Men śledzi losy konkurujących ze sobą pracowników agencji reklamowej Sterling Cooper, działającej przy Madison Avenue. Żyją oni w świecie, gdzie ego liczy się najbardziej, a najważniejszymi postaciami są ludzie, którzy ze sprzedawania potrafią zrobić sztukę. Główną rolę gra Jon Hamm.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.