Wideo z przesłuchania Bale'a do roli Batmana

Christian Bale w filmie BATMAN - POCZĄTEK (2005)

W sieci w najbliższym czasie możemy spodziewać się materiałów wideo, będącymi dodatkami do 6-płytowego wydania trylogii o Mrocznym rycerzu w reżyserii Christophera Nolana. W Stanach Zjednoczonych wydanie to debiutuje w dniu dzisiejszym, a jak będzie ono wyglądało prezentujemy poniżej.

Jednym z materiałów, które pojawiły się w sieci jest przesłuchanie Christian Bale'a do roli Człowieka-nietoperza w filmie Batman: Początek. Aktor wystąpił w kostiumie jaki nosił Val Kilmer w Batmanie Forever z 1995 r. W jednym z segmentów przesłuchania w rolę Rachel Dawes wciela się Amy Adams, która osiem lat później zostanie Louis Lane w Człowieku ze stali.

Możecie porównać scenę z przesłuchania z gotową sceną w filmie.

Jako bonus prezentujemy świetnie wykonane wideo, będące retrospektywą z trzech filmów. Materiał ten nie znalazł się w wydaniu, ale nadal zasługuje na uwagę.

Źrodło: http://www.cinemablend.com/new/Watch-Christian-Bale-Audition-Batman-Begins-Val-Kilmer-Batsuit-39519.html


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.