Foxcatcher z pierwszą zapowiedzią! 4

W sieci zadebiutował teaser nowego filmu reżysera Capote i Moneyball, Bennetta Millera.

Channing Tatum i Steve Carell w filmie FOXCATCHER (2013)

Film nowi tytuł Foxcatcher i opowie o autentycznych wydarzeniach z roku 1996. John du Pont (Steve Carell), który cierpiał na schizofrenię paranoidalną, zabił Davida Schultza (Mark Ruffalo), złotego medalistę Igrzysk Olimpijskich w Los Angeles w 1984 roku.

W obsadzie filmu znalazło się wiele znanych nazwisk, m.in.: Channing Tatum, Sienna Miller, Vanessa Redgrave i Anthony Michael Hall. Film jest wymieniany jako jeden z poważniejszych pretendentów w nadchodzący sezonie nagrodowym. Szykuje się niewątpliwie nominacja aktorska dla Carella.

Polska premiera zaplanowana jest na 28 lutego 2014 roku. Dystrybucją zajmie się United International Pictures Sp z o.o..

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Redox 2013-09-28

Szkoda, chociaż z drugiej strony niby oficjalnym powodem opóźnienia tego filmu jest danie więcej czasu reżyserowi na jego dopracowanie. A Carell raczej nominację ma w kieszeni na moje oko po tym teaserze. Jak nie w tym roku to w następnym.

"Grace of Monaco" i prawdopodobnie "Wolf of Wall Street" też będą opóźnione.

dharus 2013-09-28

Widać, że Carell nadaje się do innych produkcji niż tylko komedie.

Czekam:)

MJ_MARTINO 2013-09-28

Mocny zwiastun : )
Spodobał mi się i z chęcią go obejrzę szczególnie że to nie typowa rola Carella który kojarzy mi się tylko z komediami :)

Quagmire 2013-09-27

Niestety Sony właśnie przełożyło premierę tego filmu na bliżej nieokreśloną datę w 2014 roku, tłumacząc się problemami z ukończeniem obrazu. Dlaczego zatem kilka godzin wcześniej pojawił się zwiastun z grudniową datą? Podobno trailer został opublikowany w internecie bez zgody Sony.

Steve Carrell jest niesamowity w tych fragmentach, szkoda, że nie będzie mógł powalczyć w sezonie nagród.

Proszę czekać…