Elizabeth Olsen w drugiej części Avengers

Co prawda Walt Disney Pictures oraz Marvel Studios nigdzie oficjalne nie potwierdziły, że Elizabeth Olsen zagra Scarlet Witch w filmie Avengers: Age of Ultron, ale zrobił to Samuel L. Jackson, który w ekranizacjach Marvela wciela się w postać Nicka Fury’ego.

W rozmowie z The Wall Street Journal aktor nominowany do Oscara za role w filmie Pulp Fiction powiedział, że zdjęcia mają rozpocząć się w marcu przyszłego roku w Londynie. Dodał również, że James Spader wcieli się w postać Ultrona, natomiast Elizabeth Olsen zagra Scarlet Witch. Zaznaczył jednak, że nie wie dokładnie jaka będzie jej rola w filmie, bowiem nie widział jeszcze scenariusza.

W Avengers: Age of Ultron wystąpi także aktor znany z serii Kick-Ass, Aaron Taylor-Johnson. Wcieli się on w Quicksilvera, czyli brata Scarlet Witch. Premiera drugiej części Avengers zaplanowana jest na 1 maja 2015 roku.

Przypomnijmy, że w tym roku Elizabeth Olsen zagrała u boku Josha Brolina w filmie Spike'a Lee Oldboy. Dodatkowo będzie również jedną z gwiazd Godzilli (zagra w niej również Aaron Taylor-Johnson), której premiera zaplanowana jest na przyszły rok.

Źrodło: comingsoon.net


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)