Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Elizabeth Olsen w drugiej części Avengers 7

Co prawda Walt Disney Pictures oraz Marvel Studios nigdzie oficjalne nie potwierdziły, że Elizabeth Olsen zagra Scarlet Witch w filmie Avengers: Age of Ultron, ale zrobił to Samuel L. Jackson, który w ekranizacjach Marvela wciela się w postać Nicka Fury’ego.

W rozmowie z The Wall Street Journal aktor nominowany do Oscara za role w filmie Pulp Fiction powiedział, że zdjęcia mają rozpocząć się w marcu przyszłego roku w Londynie. Dodał również, że James Spader wcieli się w postać Ultrona, natomiast Elizabeth Olsen zagra Scarlet Witch. Zaznaczył jednak, że nie wie dokładnie jaka będzie jej rola w filmie, bowiem nie widział jeszcze scenariusza.

W Avengers: Age of Ultron wystąpi także aktor znany z serii Kick-Ass, Aaron Taylor-Johnson. Wcieli się on w Quicksilvera, czyli brata Scarlet Witch. Premiera drugiej części Avengers zaplanowana jest na 1 maja 2015 roku.

Przypomnijmy, że w tym roku Elizabeth Olsen zagrała u boku Josha Brolina w filmie Spike'a Lee Oldboy. Dodatkowo będzie również jedną z gwiazd Godzilli (zagra w niej również Aaron Taylor-Johnson), której premiera zaplanowana jest na przyszły rok.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Quagmire 2013-10-03

Evan Peters, który co ciekawe grał jedną z głównych ról w pierwszym Kick-Assie z Johnsonem.

Marek Jacek 2013-10-03

Ciekawostką jest, że w X-Men: Days of Future Past w roli Quicksilvera wystąpi Evan Peters (znany m.in. z serialu American Horror Story), a w końcu to to samo uniwersum. Widać postać jest na tyle poboczna, że nie stanowi to dla Marvela problemu :)

Proszę czekać…