Niesamowity zwiastun Sekretnego życia Waltera Mitty

Ben Stiller i Kristen Wiig w filmie SEKRETNE ŻYCIE WALTERA MITTY (2013)

20th Century Fox zaprezentowało dzisiaj nowy zwiastun najnowszego filmu w reżyserii Bena StilleraSekretne życie Waltera Mitty.

Stillera zobaczymy również w głównej roli w filmie, a oprócz niego w obsadzie są między innymi Kristen Wiig, Shirley MacLaine, Adam Scott, Kathryn Hahn i Sean Penn.


Pierwsza zapowiedź, która zadebiutowała w te wakacje, trafiła prosto w moje gusta i nie raz od tej pory zdarzyło mi się pooglądać wcześniejszy zwiastun. W między czasie pojawiło się aż siedem plakatów, przedstawiających postać Waltera Mitty w niecodziennej scenerii. Może niecierpliwe oczekiwanie na film przyćmiewa mój osąd, ale grafiki przypadły mi do gustu i jako serię uważam ją za udaną, na pewno nie zgadzając się z opiniami niektórych blogerów.

Dzisiejsza zapowiedź jest na pewno bardziej rozbudowana od wcześniejszej, nie ma tej oszczędności co wcześniej, jednak klip wychodzi obronną ręką. Trailer ogląda się niczym świetny teledysk, który nie chciałoby się, aby się skończył. Jeszcze raz możemy słyszeć świetny utwór muzyczny "Dirty Paws" w wykonaniu Of Monsters and Men, który wspaniale pasuje do tego klimatu. Ktoś zna drugi utwór..?


Film jest oparty na klasycznym opowiadaniu autorstwa Jamesa Thurbera. Skupia się na pracowniku magazynu LIFE, który uciekając od anonimowego i szarego życia w umyśle tworzy różne scenariusze wypełnione bohaterstwem, romansem i akcją.

W USA film pojawi się na tegoroczne Boże Narodzenie, a w Polsce zadebiutuje 17 stycznia 2014 r. Dystrybutorem jest Imperial-CinePix.

Źrodło: collider.com/secret-life-of-walter-mitty-trailer/


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.