Niesamowity zwiastun Sekretnego życia Waltera Mitty 4

20th Century Fox zaprezentowało dzisiaj nowy zwiastun najnowszego filmu w reżyserii Bena StilleraSekretne życie Waltera Mitty.

Ben Stiller i Kristen Wiig w filmie SEKRETNE ŻYCIE WALTERA MITTY (2013)

Stillera zobaczymy również w głównej roli w filmie, a oprócz niego w obsadzie są między innymi Kristen Wiig, Shirley MacLaine, Adam Scott, Kathryn Hahn i Sean Penn.


Pierwsza zapowiedź, która zadebiutowała w te wakacje, trafiła prosto w moje gusta i nie raz od tej pory zdarzyło mi się pooglądać wcześniejszy zwiastun. W między czasie pojawiło się aż siedem plakatów, przedstawiających postać Waltera Mitty w niecodziennej scenerii. Może niecierpliwe oczekiwanie na film przyćmiewa mój osąd, ale grafiki przypadły mi do gustu i jako serię uważam ją za udaną, na pewno nie zgadzając się z opiniami niektórych blogerów.

Dzisiejsza zapowiedź jest na pewno bardziej rozbudowana od wcześniejszej, nie ma tej oszczędności co wcześniej, jednak klip wychodzi obronną ręką. Trailer ogląda się niczym świetny teledysk, który nie chciałoby się, aby się skończył. Jeszcze raz możemy słyszeć świetny utwór muzyczny "Dirty Paws" w wykonaniu Of Monsters and Men, który wspaniale pasuje do tego klimatu. Ktoś zna drugi utwór..?


Film jest oparty na klasycznym opowiadaniu autorstwa Jamesa Thurbera. Skupia się na pracowniku magazynu LIFE, który uciekając od anonimowego i szarego życia w umyśle tworzy różne scenariusze wypełnione bohaterstwem, romansem i akcją.

W USA film pojawi się na tegoroczne Boże Narodzenie, a w Polsce zadebiutuje 17 stycznia 2014 r. Dystrybutorem jest Imperial-CinePix.

Źrodło: collider.com/secret-life-of-walter-mitty-trailer/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Quagmire 2013-10-08

No recenzje ma jak na razie bardzo słabe, i to pomimo podobno ciepłego przyjęcia przez publiczność premierowego pokazu na Festiwalu Którego Nazwy Zapomniałem.

Piotr Biernacki 2013-10-08

Zdecydowanie gorszy zwiastun od poprzedniego. Poza tym pierwsze recenzje są zgodne, że z tego filmu najlepsza jest kampania promocyjna, która z co najwyżej przeciętnego filmu robi dzieło sztuki :D

Proszę czekać…