Po prostu kocham kino :)

Homeland. Historia Carrie, czyli prequel serialu 7

Serial Homeland, uhonorowany pięcioma statuetkami Złotych Globów oraz sześcioma nagrodami Emmy, ze znakomitymi Claire Danes i Damianem Lewisem w rolach głównych, jest jednym z najczęściej poszukiwanych seriali w sieci. Amerykańska premiera trzeciego sezonu miała miejsce 29 września, a już 9 października fani poznają historię Carrie Mathison i dowiedzą się, jak to wszystko się zaczęło – tego bowiem dnia na księgarskie półki trafi prequel serialu Homeland, powieść „Homeland. Ścieżki Carrie” Andrew Kaplana.

Wielokrotnie nagradzany, trzymający w napięciu, znakomity aktorsko i okrzyknięty przez New York Post „najlepszym serialem w amerykańskiej telewizji” – Homeland wywołuje ogromne emocje wśród fanów na całym świecie.

okładka książki Homeland. Ścieżki Carrieokładka książki Homeland. Ścieżki Carrie Czy zastanawialiście się co robiła Carrie Mathison, zanim trafiła na Nicolasa Brody’ego?
Bejrut 2006. Cierpiąca na dwubiegunowe zaburzenia afektywne agentka CIA Carrie Mathison zostaje zdekonspirowana. Musi wracać do Waszyngtonu i pracować za biurkiem. Nie może tego znieść. Sprawa z Libanu nie daje jej spokoju. Carrie zaciekle walczy ze swoją chorobą psychiczną i trudną przeszłością. Sprzeciwia się szefom i łamie zasady, by osiągnąć cel, który stał się jej obsesją – złapać jednego z najniebezpieczniejszych terrorystów na świecie. Podwójni szpiedzy, intrygi na wysokim szczeblu, przypadkowy seks, życie w ciągłym zagrożeniu… Czy Carrie odnajdzie w tym chaosie właściwą drogę? Czy odkryje prawdę? Homeland. Ścieżki Carrie to rewelacyjny thriller – nie tylko dla fanów serialu!

Śledźcie główną stronę fdb.pl – już wkrótce pojawi się nasza recenzja książki, a w międzyczasie czekamy na Wasze opinie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Marek Jacek 2013-10-09

Z chęcią sięgnę po tą pozycję w wolnej chwili. Czekam na reckę :)

Proszę czekać…