Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Fox szuka aktorów do Fantastycznej czwórki 3

Variety donosi, że po poprawieniu przez Simona Kinberga (pisaliśmy o tym już jakiś czas temu) scenariusza Fantastycznej czwórki, Fox będzie testował kilku aktorów do ról w tymże reboocie.

W rolę Reeda Richardsa (Mr. Fantastic) miałby wcielić się ktoś z trójki Miles Teller, Jack O’’Connell, Kit Harington (gwiazda serialu Gra o tron). Z kolei o rolę Sue Stork znanej szerszej publiczności jako The Invisible Woman, miałyby powalczyć Saoirse Ronan, Kate Mara oraz Margot Robbie. W kontekście roli Płonącej Pochodni przewija się tylko jedno nazwisko – jest nim aktor znany z filmu Kronika Michael B. Jordan. Akces do zagrania The Thing zgłosił natomiast Terry Crews (Norbit, Niezniszczalni 2).

Reżyserem filmu będzie Josh Trank (jego Kronika odniosła spory sukces kasowy), a premiera ma przypaść na dzień 6 marca 2015 roku.
A Wy kogo widzielibyście w rolach głównych bohaterów Fantastycznej czwórki?

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Movieman 2013-10-10

Ponoć Miles Teller jest faworytem do roli Pana Fantastic. Niech jeszcze wezmą Ronan na Sue i będziemy mieli idealną parkę do Fantastic Four Kids :)

jacks 2013-10-10

Jak narazie są to najgorsze propozycje ever. No może poza Jordanem jako Storm (ciekawe podejście do Johnnyego jako czarnoskórego). Ale wszystkie kandydatury na Richardsa są śmieszne ze względu na wiek aktorów, na Sue też nikt nie powala (i oby nigdy nie padło na Ronan), a o wyborze na Thinga nawet nie mam zamiaru się wypowiadać… Zniechęcono mi właśnie oczekiwanie na tą produkcję.

Proszę czekać…