The Walking Dead w Polsce już dzisiaj!

Jeden z najchętniej oglądanych w ostatnich latach seriali – The Walking Dead – właśnie rusza z czwartym sezonem. Premierowy odcinek polska stacja FOX wyemituje zaledwie 19 godzin po swoim debiucie w USA, czyli DZISIAJ O GODZ. 22:00!

W niezwykle wyczekiwanej kolejnej odsłonie serialu, Rick (Andrew Lincoln) i grupa rozwijającej się społeczności znajdują schronienie w więzieniu. Niestety w tym brutalnym świecie szczęście jest krótkotrwałe, ani zombie ani reszta czyhających na zewnątrz niebezpieczeństw nie mogą równać się z tym, co czeka na ocalałych w ich więziennej kryjówce. Nowe schronienie i nowy sposób życia grupy zostaną poddane ciężkiej próbie, a ich walka o przetrwanie będzie jeszcze trudniejsza niż do tej pory.

Sezon czwarty nie rozpoczyna się dokładnie w tym samym momencie, w którym kończy się seria trzecia. Nie ma kalendarzy, nie wiadomo ile czasu upłynęło od ostatnich wydarzeń. Grupa Ricka liczy teraz około 50 osób, a jedyną pewną rzeczą jest fakt, iż po świecie grasuje znacznie więcej wygłodniałych zombie niż ocalałych ludzi…


Marek Jacek
Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.