Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

The Walking Dead w Polsce już dzisiaj! 5

Jeden z najchętniej oglądanych w ostatnich latach seriali – The Walking Dead – właśnie rusza z czwartym sezonem. Premierowy odcinek polska stacja FOX wyemituje zaledwie 19 godzin po swoim debiucie w USA, czyli DZISIAJ O GODZ. 22:00!

W niezwykle wyczekiwanej kolejnej odsłonie serialu, Rick (Andrew Lincoln) i grupa rozwijającej się społeczności znajdują schronienie w więzieniu. Niestety w tym brutalnym świecie szczęście jest krótkotrwałe, ani zombie ani reszta czyhających na zewnątrz niebezpieczeństw nie mogą równać się z tym, co czeka na ocalałych w ich więziennej kryjówce. Nowe schronienie i nowy sposób życia grupy zostaną poddane ciężkiej próbie, a ich walka o przetrwanie będzie jeszcze trudniejsza niż do tej pory.

Sezon czwarty nie rozpoczyna się dokładnie w tym samym momencie, w którym kończy się seria trzecia. Nie ma kalendarzy, nie wiadomo ile czasu upłynęło od ostatnich wydarzeń. Grupa Ricka liczy teraz około 50 osób, a jedyną pewną rzeczą jest fakt, iż po świecie grasuje znacznie więcej wygłodniałych zombie niż ocalałych ludzi…

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Marek Jacek 2013-10-15

Spokojnie w sensie całości fabuły, która nie została jeszcze do końca wyjaśniona, a nie odnośnie akcji w odcinku :) Choć akcja z dachem sklepu trochę "na siłę" na moje oko.

Quagmire 2013-10-15

Całkiem niezły odcinek, nie wiem co więcej napisać. Może to, że cieszę się, że tak mało było scen z Kylem Gallnerem, bo jego role w "Koszmarze z ulicy Wiązów" czy "Udręczonych" nie należały do najlepszych.

Piotr Biernacki 2013-10-15

Spokojnie?! Zadziwiająco zombiacznie, zważywszy na to, że w poprzednich latach pierwsze połowy sezonu wiały nudą. Ciekawy wątek z tą psycholką. No i jak zawsze zabijanie truposzy jest pozytywną pożywką dla oczu :)

Marek Jacek 2013-10-14

No i po seansie pierwszego odcinka. Zaczyna się spokojnie, poznajemy nowe twarze… Zobaczymy jak będzie się rozwijać fabuła.

Proszę czekać…