Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Zwiastun X-Men: Przeszłość, która nadejdzie! 7

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie to kontynuacja filmu X-Men: Pierwsza klasa. Ukazuje dalsze losy legendarnych superbohaterów, kulisy konfliktu między nimi i ich walki o akceptację.

Bryan Singer powraca jako reżyser serii. Będzie to trzeci film o X-Menach w jego reżyserskim dorobku. W obsadzie zobaczymy aktorów znanych z pierwszych części cyklu, ale także tych, którzy wystąpili we wspomnianym prequelu, X-Men: Pierwsza klasa.

Prezentujemy pierwszy zwiastun filmu X-Men: Przeszłość, która nadejdzie. Do polskich kin ma wejść 23 maja 2014 roku.

Muzyka w tle to "Surface of the Sun" autorstwa Johna Murphy'ego do filmu W stronę Słońca oraz temat z Cienkiej czerwonej linii skomponowany przez Hansa Zimmera.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

dragoon1984 2013-11-01

Jeju o_O naprawdę jara was zwiastun, składający się z samych rozmów i slabych (wg prezentacji na tym clipie) efektow specjalnych?
Kurde obserwuję taką tendencje myślenia ludzi i nie wiem, jak to ugryzc. Probuje ogladac takie trailery (opisywane przez ludzi, jako wspaniale, porzadne, emocjonujace, wybitne – to samo tyczy sie zreszta posterow) z przekonaniem, ze grupie ludzi sie podoba – szukam dlaczego – i naprawde ciezko mi pojac "dlaczego"…. Nie wiem moze jestem dzieckiem efektów specjalnych i portrety psychologiczne bohaterów i mozolne dialogi w filmie AKCJI lub FANTASY schodza u mnie na jednak dalszy plan, bo – moze naiwnie – argumentuje sobie – kurde, taki film ma glownie WYGLADAC …. A moze mam spaczony gust? Bo przeciez ludzie, ktorzy uwazaja taki trailer za bardzo dobry, to wybitni kinomaniacy i wiedza lepiej? Moze faktycznie niepokazanie w trailerze zadnych efektow specjalnych i scen akcji, ale za to pokazanie WSZYSTKICH pompatycznych rozmow oraz placzacych i wybałuszających oczy mutantów jest lepsze xDDD Ludzie … przeciez podrzędne seriale na AXN maja bardziej emocjonujace zwiastuny, a ten zachęca dokladnie…niczym. Do kina trzeba pojsc, bo to kontynuacja dobrego filmu, ale na pewno nie pod wplywem tego "trailerzyska".

jacks 2013-10-29

Mocny zwiastun nie ukazujący zbyt wielu scen akcji, co w obecnych czasach jest rzadkością. Nie będę oglądał kolejnych, które się pojawią żeby nie zepsuć sobie seansu, ale zdecydowanie ten zachęcił mnie do wybrania się do kina.

baton_J 2013-10-29

THE THIN RED LINE – Journey to the line – Pasuje idealnie w tym zwiastunie

Quagmire 2013-10-29

Niewiele tutaj widać, wcześniej krążyło lepsze nagranie z kamery, ale daje to wyobrażenie o tym, jak wspaniały był ten sam zwiastun z podkładem Zimmera
http://www.youtube.com/watch?v=71qthsx3g7g

Beznickowy 2013-10-29

Nie lubię wykorzystywania znanych motywów filmowych w zwiastunach innych filmów. Zawsze wtedy pierwsza myśl, jaka mnie nachodzi, rodzi obawy, że mam do czynienia z jakimś fanowskim tworem.

"Avengersi" nawet we wszystkich filmach nie uzbierali tyle gwiazd, co nowa część X-Menów w jednym. Wszystkiego dwa razy więcej, więc wypada życzyć 2 razy większych wpływów z biletów.

Proszę czekać…