Znamy czas trwania i datę premiery The Wolf of Wall Street 3

W sieci pojawiły się informacje dotyczące daty premiery i czasu trwania najnowszego filmu Martina ScorseseThe Wolf of Wall Street.

Leonardo DiCaprio jako Jordan Belfort w filmie THE WOLF OF WALL STREET (2013)

Film zadebiutuje w amerykańskich kinach 25 grudnia tego roku. Oznacza to, że film weźmie udział w najbliższym wyścigu o najważniejsze nagrody. Jakiś czas temu pojawiły się pogłoski o możliwym przesunięciu daty premiery obrazu, jak to nastąpiło w przypadku filmów Foxcatcher czy Obrońców skarbów.

Obraz w tym czasie będzie musiał zmierzyć się z wchodzącymi na ekrany w tym okresie: Sekretnym życiem Waltera Mitty, 47 Ronin, Grudge Match i dokumentem o Justinie Bieberze zatytułowanym Believe. Film Scorsese może nie zdominować box office’u, ale pozostaje on poważnym kandydatem we wspomnianym wyścigu po nagrody.

Czas trwania obrazu to 165 minut.

Film The Wolf of Wall Street przedstawia historię wzlotu i upadku na Wall Street Jordana Belforta (DiCaprio), brokera z Long Island. Droga jego kariery przepełniona była ciężkimi imprezami, narkotykami i alkoholem. Jordan został odesłany na 20 miesięcy do więzienia za odmowę współpracy w potężnym oszustwie finansowym w latach dziewięćdziesiątych. Belfort płaci za to, że nie chciał mieć nic wspólnego z powszechną na Wall Street korupcją.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

chronoz 2014-01-02

Komentarz został zablokowany ze względu na złamanie regulaminu serwisu.


Moderator: Redox

Quagmire 2013-10-29

Więc jednak Scorsese przeforsował (prawie) 3 godziny.

Proszę czekać…