Czy powstanie Jak poznałam waszego ojca? 1

Jak każdy szanujący się, wieloletni serial, także Jak poznałem waszą matkę musiał doczekać się plotek o spin-offie. Czy brzmią one dość karkołomnie i wyglądają na wymuszone musicie ocenić sami (brzmią bardzo karkołomnie i wyglądają na bardzo wymuszone- przyp. red.). Szczegóły znajdziecie poniżej.

Punktem łączącym oba seriale miałby być bar McLaren, ulubione miejsce spotkań bohaterów obydwu seriali, tym razem jednak poszukiwanie drugiej połówki miałoby zostać pokazane z damskiej perspektywy. Postacie tworzące nowy serial miałyby zostać przedstawione widzom w trakcie jednego z finałowych odcinków wielosezonowej serii. Za realizację mieliby odpowiadać twórcy oryginału Carter Bays i Craig Thomas, oraz Emily Spivey, twórca Parks and Recreation.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Quagmire 2013-10-31

Ja już nawet nie mam siły brnąć do końca i odpuściłem na końcu 7 lub na początku 8 sezonu (dokładnie nie pamiętam). Już od dawna Jason Segel ma tam minę jakby miał się rozpłakać z wściekłości lub żalu. Zatem oszczędziłem chłopakowi wstydu.

Redox 2013-10-31

Jeśli powstanie, to na pewno odpuszczę sobie. Jedynym powodem, dla którego oglądam te kiepskie nowe odcinki "HIMYM" jest dobrnięcie do końca (9. sezon jest ostatnim, więc przynajmniej tyle dobrze).

Jedynym promyczkiem nadziei jest dla mnie udział twórczyni "Parks and Recreation".

Proszę czekać…