Nowy zwiastun Lego - Przygoda 3

Przedwczoraj publikowaliśmy zapowiedź drugiego pełnego zwiastuna animowanego filmu Lego – Przygoda, który ujrzał już światło dzienne i możecie go oglądać.

Emmet

Polska premiera tego filmu zaplanowana jest na 7 lutego 2014 roku. Warner Bros. zajmie się dystrybucją na terenie naszego kraju.

Pierwszy pełnometrażowy film kinowy przedstawiający świat klocków LEGO opowiada historię Emmeta, zwyczajnej, niewychylającej się i zupełnie przeciętnej minifigurki LEGO, którą przypadkowo wzięto za bardzo niezwykłą postać, stanowiącą klucz do ocalenia całego świata. W ten sposób Emmet dołącza do niezwykłej drużyny, która ma do wykonania pełną przygód i niebezpieczeństw misję powstrzymania złowrogiego tyrana – misję, do której Emmet jest absolutnie i kompletnie nieprzygotowany.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Tomasz Rutkowski 2013-11-02

Musiałeś to napisać. Teraz jest mi smutno i już tak będę postrzegał ten film hehe.

Piotr Biernacki 2013-11-02

A ja wręcz przeciwnie. Mimo że uwielbiam filmy, a także same klocki LEGO, to oglądanie tego na ekranie według mnie mija się z celem. To tak jakby musiał w dzieciństwie patrzeć, jak inne dziecko się nimi bawi, a ja byłby tylko biernym widzem.

Ale może to ja jestem już za stary i nie rozumiem, na czym polega dzisiaj zabawa w klocki LEGO :D

Tomasz Rutkowski 2013-11-01

Bardzo czekam na ten film, nie wiem czemu po prostu chcę go obejrzeć.
Jestem zakochany w serii Lego, mam do tej pory parę pojazdów z LEGO i jak trafiają się okazję to lubię powiększyć swoją kolekcję o kolejne części.
Sentyment z dzieciństwa mi został i dotyczy to wszystkiego co jest związane z LEGO, nawet sporo grywałem w gry :)

Proszę czekać…