Armia Ciemności 2 jednak nie powstanie? 2

W ostatnim ze swoich wywiadów Bruce Campbell stwierdził, że wszelkie informacje na temat filmu Army of Darkness 2 są jedynie internetową plotką. O ile można przyjąć, że wypowiedź na konwencie w Nashville która na nowo rozpaliła umysły fanów mogła zostać po prostu źle zrozumiana, o tyle dziwnie wyglądają w tej sytuacji wypowiedzi innych osób mniej lub bardziej związanych z projektem.

Dlaczego zatem Fede Alvarez na swoim Twitterze informował o tym filmie? Dlaczego przynajmniej dwukrotnie w udzielanych wywiadach Fede Alvarez informował o pracach nad kolejną Armią Ciemności, przynajmniej raz w obecności Bruce’a Campbella? Dlaczego oficjalny profil Roba Taperta na Twitterze udostępniał informacje o kontynuacji?

Wygląda na to, że ktoś dał do zrozumienia Bruce’owi, że jest jeszcze zbyt wcześnie na udzielanie jakichkolwiek informacji o tym projekcie, albo też cała sprawa posypała się w ciągu zaledwie kilkunastu dni.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Quagmire 2013-11-06

Ale przecież właśnie takimi doniesieniami żyją portale filmowe, bez nich nie miałyby o czym pisać :)

Horror_Scream 2013-11-06

Zresztą ja nie czaję bazy po co się jarać jakimiś plotkami, doniesieniami potem to bagatelizują, robią sztuczny zamęt tak jak piszesz tworzenie reklamy czegoś co jeszcze nie powstało… ehhh jak strasznie manipulują ludzkimi ptasimi umysłami…

Marek Jacek 2013-11-06

Albo weszła w życie prosta zasada – zapowiedzmy coś, później odwołajmy i będzie reklama jak ta lala :)

Proszę czekać…