Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Szczegóły filmowego Warcrafta ujawnione 3

Na tegorocznym BlizzConie poznaliśmy szczegóły dotyczące najbardziej oczekiwanej ekranizacji gry od wielu lat. Z fanami gry Warcraft spotkali się ludzie odpowiedzialni za ten projekt – nie zabrakło ludzi z firmy Blizzard Roba Pardo, Chrisa Metzena i Nicka Carpentera, był również reżyser filmu Duncan Jones oraz spec od efektów specjalnych Bill Westenhofer.

Twórcy zdradzili, że fabuła będzie skupiała się na wojnie pomiędzy orkami oraz ludźmi. W filmie nie zabraknie takich postaci jak Lothar i Durotan oraz innych ras znanych z serii gier. Orkowie będą grani przez prawdziwych aktorów, a pomóc ma w tym technika motion capture znana chociażby z takich filmów jak Geneza planety małp czy Hobbit: Niezwykła podróż. Sam film ma być połączeniem Gry o tron z Avatarem, a klimat i sceny batalistyczne mają być zbliżone do tych z Gladiatora.

Ostatnio mówiło się także, że jednym z aktorów, który wystąpi w Warcrafcie będzie odtwórca głównej roli w serialu Wikingowie Travis Fimmel. Zdjęcia do filmu mają ruszyć na początku przyszłego roku. Premiera zaplanowana jest natomiast na 18 grudnia 2015.

W panelu poświęconemu Warcraftowi zaprezentowano także kilka szkiców koncepcyjnych:

Źrodło: http://www.ubergizmo.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Quagmire 2013-11-11

Derik jeśli już masz pisać aby pisać, to rób to pod moimi newsami :)

Krzysztof 2013-11-11

Spadłeś z ksiezyca? Przeciez wiadomo, kto to wyrezyseruje. Po co siejesz ferment.

Asmodeusz 2013-11-11

a za kamekrą stanie niesamowity Uwe Boll i film będzie kolejnych adaptacyjnym musisz nie zobaczyć

Proszę czekać…