Gwiazdorska obsada w zwiastunie filmu Tar 3

James Franco, Mila Kunis, Zach Braff i Bruce Campbell pojawiają się w zwiastunie, który wbrew pozorom nie zapowiada "Oza: Wielkiego i Potężnego 2". Tar to eksperymentalna biografia poety C.K. Williamsa która zadebiutuje w amerykańskich kinach studyjnych 1 grudnia 2013 roku. Do towarzystwa ozowej adoracji dołączyła także Jessica Chastain, a trailer możecie obejrzeć poniżej.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Movieman 2013-11-12

Mila Kunis i Jessica Chastain – więcej nie potrzebuję. Ale sam zwiastun wygląda jak jakiś malickopodobny gniot z ostatnich lat.

Redox 2013-11-11

W końcu coś więcej o tym filmie!

Śledziłem przez spory czas pustą stronę na IMDb i byłem już pewny, że ten film pozostanie zapomnianym projektem. Miła niespodzianka.

Quagmire 2013-11-11

No ja też na pewno zobaczę. Bruce Campbell walczył już z robotami mieszkającymi na Księżycu, egipską mumią wysysającą dusze przez odbyt i kosmicznymi termitami zjadającymi ludzkie głowy, z kinem artystycznym jeszcze się nie bił :)

Beznickowy 2013-11-11

Odmóżdżyłem się przez weekend hollywoodzkimi superprodukcjami, więc dla Jessiki dam radę obejrzeć nawet półtora godzinny film składający się z jednego ujęcia, w którym James Franco biega wokół tego uroczego rudzielca :)

Quagmire 2013-11-11

Wygląda mi to na takie jeszcze bardziej chaotyczne "Drzewo życia" pozbawione szaleństw Lubetzkiego, czyli niezbyt zachęcająco.

Proszę czekać…