Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Hybryda człowieka i morsa prosto od Kevina Smitha 3

Kevin Smith za pomocą Twittera zaprezentował zdjęcie ze swojego nowego filmu zatytułowanego Tusk. Widnieje na nim przekrój anatomiczny hybrydy człowieka z morsem. Twórca kultowych Sprzedawców dodał również, że zdjęcia do filmu kończą się w piątek, a jemu samemu będzie ciężko opuszczać Północną Karolinę.

Tusk będzie horrorem opowiadającym historię człowieka, który zaginął na morzu na sześć miesięcy. W tym czasie jego jedynym przyjacielem był mors. Po powrocie do "świata żywych" postanowił znaleźć współlokatora, który codziennie będzie na dwie godziny przebierał oraz zachowywał się jak mors. Warto również dodać, że Kevin Smith napisał scenariusz do filmu na podstawie autentycznego ogłoszenia, które znalazł w gazecie.

Budżet filmu wyniósł dwa miliony dolarów, a premiera filmu ma się odbyć na festiwalu w Sundance. Główne rolę w filmie grają Justin Long, Michael Parks, Haley Joel Osment oraz Genesis Rodriguez.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 9

Asmodeusz 2013-11-20

tego typu filmy zachaczaja juz chyba o granice ludzkiej wyobraźni i głupoty rozumiem jeszcze komedie, ale żeby horror

jacks 2013-11-20

I jeszcze tak z planu dla fanów Osmenta i jego filmowej dziewczyny, Genesis :)

Movieman 2013-11-20

Genesis Rodriguez jest po prostu fajną dupeczką, a jak wiadomo horror bez fajnej dupeczki to zły horror :PP

A na poważnie teraz – Kevin Smith chce z tego filmu zrobić ponoć taką trochę łagodniejszą wersję "Ludzkiej stonogi", więc wszystko wskazuje na to, że własnie będziemy mieli jakieś operacje. Plus ten obrazek jest już raczej potwierdzeniem tej teorii. Tak czy siak zobaczymy. Może wyjść z tego gniot, albo naprawdę fajny kampowy horror.

jacks 2013-11-19

Chyba we wszystkim, nie widziałem z nią żadnego dobrego filmu do tej pory :) BTW, pominąłem jeszcze "utytego" Osmenta, który ma duży potencjał na zostanie morsem :P

Beznickowy 2013-11-19

Ale w czym Ci Rodriguez zawiniła? :D

Proszę czekać…