http://vimeo.com/mironkundzicz

Aaron Dwie Twarze Eckhart 0

Aaron Eckhart dołączył do grona potencjalnych odtwórców roli Harveya Denta/Dwie Twarze w sequelu Batmana – Początek.

Jak na razie najlepiej pasował Edward Norton (Więzień nienawiści), który zrezygnował jednak z walki o rolę. Teraz na horyzoncie pojawia się Aaron Eckhart.

Aaron Eckhart w filmie Thank You for Smoking 2005Aaron Eckhart w filmie Thank You for Smoking 2005

Wydaje się, że jest to teraz główny kandydat i ma największe szanse na otrzymanie tej roli. Pasuje też do niej idealnie fizycznie i komercyjnie. Utalentowany aktor, ale jeszcze nie gwiazda.

Na liście do zagrania roli Dwóch Twarzy ciągle znajdują się Jamie Foxx (Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej), czy Josh Lucas (Niedokończone życie), ale to chyba Eckhart byłby najtrafniejszym wyborem.

Pojawiły się też kolejne aktorki, które miałby się wcielić w rolę Rachel Dawes. Są to Maggie Gyllenhaal (Criminal – Wielki przekręt) i Emily Blunt (Diabeł ubiera się u Prady). Młode i zdolne aktorki i tutaj wybór będzie ciężki.

Aaron Eckhart pochodzi z Kalifornii. Ma na swoim koncie występy w Erin Brockovich, Jądro Ziemi, Black Dahlia, czy Męska gra. Był nominowany do Złotego Globa za rolę w filmie Thank You for Smoking i zdobył Independent Spirit i Satellite Awards za rolę w Między nami facetami.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…